Genel Anket Koridoru ­čŚ│

aynen aynen konu┼čun :popcorns:

4 Be─čeni

Yav istisnalar─▒ var diyor okumuyormusun, yani senin dedi─čin gibi net bir tan─▒m kal─▒p yok k├╝lt kavram─▒ i├žin. ─░lk bi ka├ž maddeyi okuyup b─▒rakt─▒n galiba.

2 Be─čeni

Olum Alien ana ak─▒m sinema hatta baya baya blockbuster, kitle┼či ni┼č de─čil, para da kazand─▒r─▒yor. O de─či┼čken kriterleri de sa─člam─▒yor.

Sinir ettin beni, adres at g├╝zel g├╝zel konu┼čaca─č─▒m sadece.

Aha dolmu┼č├žuyla kavga b├╝y├╝d├╝ b─▒├žak m─▒├žak ├ž─▒kar─▒yorlar. Demedim mi beni sinirlendirmeyin diye?

3 Be─čeni

Mahalin kalitesine bak k├╝lt film nedir o tart─▒┼č─▒l─▒yor. G├Âzlerim ya┼čl─▒ takip ediyorum.

5 Be─čeni

K├╝lt├╝n tan─▒m─▒n─▒ bi yana b─▒rakal─▒m ┼čimdilik. Alien serisi bir ÔÇťfranchiseÔÇŁ yahu. Predator ile filmini bile ├žektiler. TVÔÇÖlerde prime timeÔÇÖa koydular izledik. 30 senedir falan ├žizgi romanlar─▒ var, ben ├žocukken herkes bilirdi Alien serisini. 21 tane oyunu var bu ÔÇťni┼čÔÇŁ markan─▒n. Bir s├╝r├╝ Oscar adayl─▒─č─▒ ve 3 tane de ├Âd├╝l├╝ var.
Alien bir bilim-kurgu/korku filmi dolay─▒s─▒yla s─▒n─▒rlar─▒ belli. T├╝r├╝n├╝n gelmi┼č ge├žmi┼č en pop├╝ler iki ├╝├ž markas─▒ndan biri yahu.
Yani bir seriyi pop├╝ler olarak tan─▒mlamak i├žin daha ne olmas─▒ laz─▒m.

Pop├╝ler filmler de " k├╝lt" film olabilir mi bunu tart─▒┼čabiliriz ama Alien koca bir franchise.

Edit :

6 Be─čeni

Ya ├Ârne─čimi maruz g├Âr├╝n

Lan sex oyunca─č─▒ olan k├╝lt film mi olur?

Bak─▒n ├Ârnek biraz abart─▒ gelebilir ama ┼čunun i├žin diyorum. Bu franchise ─▒n ├Âyle bir merchandise ─▒ var ki oraya kadar bile ula┼čm─▒┼č. Bu bak─▒mdan.

4 Be─čeni

Bi sustunuz bak─▒yorumÔÇŽ

B├Âyle kitlerim konuyu i┼čte herkes aya─č─▒n─▒ denk als─▒n :pepe:

2 Be─čeni

OlurÔÇŽyaylan ┼čimdi :sunglasses:

2 Be─čeni

a5d

Tak─▒l─▒yorum he hep atmak istemi┼čtim :doglul:

4 Be─čeni

sen a─člamaya d├Ânsene

2 Be─čeni

WhatsApp Image 2020-07-29 at 18.39.04

2 Be─čeni

20201015_235640__01

2 Be─čeni

Ho┼čt lan kitap okuyodum dalm─▒┼č─▒m hay─▒rd─▒r adres falan, tek atar─▒m ha sana

2 Be─čeni

Kaslar─▒m─▒ g├Ârmedin sen tabi

3 Be─čeni

Ailen k├╝lt filmdir,bo┼č yapm─▒┼čs─▒n karde┼čim :grinning: s├Âzl├╝k anlam─▒n─▒ ├Âne s├╝rm├╝┼čs├╝n s├╝rekli de k├╝lt tap─▒nma anlam─▒na geliyor.As─▒l anlam─▒ ilahla┼čt─▒rma,tapmak demek.AlienÔÇÖ─▒n ├žok tutkulu bir kitlesi oldu─ču i├žin ├žizgi roman─▒,seks oyunca─č─▒ oldu.Buras─▒ i├žin unpopular san─▒r─▒m ama Star Wars da k├╝lt film.K├╝ltl├╝k izleyici say─▒s─▒ ve gi┼če ile ilgili de─čil bence :grinning:

4 Be─čeni

O zaman Endgame de k├╝lt film. BvS de ├Âyle. Hatta Transformers filmleri de k├╝lt. Onlar─▒ da taparcas─▒na seven b├╝y├╝k hayran kitleleri var neticede.

3 Be─čeni

Ya ├ž─▒kt─▒─č─▒nda ├Âyle ├žok ses ├ž─▒karamam─▒┼č, ilerleyen y─▒llarda kendine has ni┼č bir hayran kitlesi olu┼čturmu┼č filmler i┼čte.

Lan star wars summer blockbusterlar─▒n atas─▒ be!

┼×u ÔÇťk├╝lt filmiÔÇŁ eseri daha y├╝celtmek i├žin kullan─▒yorsunuz. Ama gerek yok. Kelime mast├╝rbasyonu yapt─▒─č─▒n─▒zla kal─▒yorsunuz.

Sabah sabah k─▒l oldum, ├ž─▒k─▒cam d─▒┼čar─▒ yoldan ge├žen tipini be─čenmedi─čim ilk ki┼čiyi d├Âvecem. Ya mutlu musunuz, adam─▒m g├╝nah─▒ neydi ┼čimdi, hep sizin y├╝z├╝n├╝zden.

3 Be─čeni

┼×u listelere bir bak─▒n bakal─▒m, kafan─▒zdaki filmler ile ne kadar uyu┼čuyor.

4 Be─čeni

Boza

• ─░├žilir.
  • Yenir.

0 oylayanlar

• Tar├ž─▒nl─▒
  • Tar├ž─▒ns─▒z

0 oylayanlar

HedwigÔÇÖin ├Âl├╝m├╝ a─člad─▒─č─▒m tek ├Âl├╝md├╝r b├╝t├╝n seride.

2 Be─čeni