FRP-Buyrun Gelin

Kurgusal evren demşisin o zaman One Punch Man Speed-o’-Sound Sonic diyelim.

2 Beğeni

Forumdan oynanacaksa haber verebilirsiniz bana da. Başka platforma üye olmak gerekiyorsa katılacağımı sanmıyorum.

2 Beğeni

Forumda mikrofon desteği olmadığına göre…

1 Beğeni

Yazılı oynayanlar var senelerdir :man_shrugging:

1 Beğeni

Ben de mikrofonla oynanıyor diye biliyorum. Modlardan oynayan biri varsa hem DM konusunda yardımcı olurlar belki hem de kurallara uyma ve tarafsızlık bakımından moderatörlüğü de sürdürmeleri iyi olur. Forumda sürekli tartışma halinde olan kişiler varken iletişim halinde olunacak bi yerde yine moderasyon lazım bence.

1 Beğeni

Takıldığınız konularda ben yardımcı olmaya çalışırım ama DM kısmı öneriyi getiren arkadaşta kalsın. Fikir onun, dolayısıyla DM’lik de onun olsun. Nasıl oynayacağınıza, kaç kişi olacağına karar verdikten sonra gerisi hızla ilerler zaten.

Konunun güncel kalmasını istiyorsanız yine başlıkta duyuru şeklinde devam edin ama benim tavsiyem Gruplar sayfasında bir FRP grubu açayım, orada nasıl devam edeceğinizi kararlaştırın. Bu başlığı da katılacakları belirlemek için kullanabilirsiniz.

Başlıkta link vermemenizde yarar var çünkü troll’e fazla müsait oluyor maalesef, Gartic’de 1-2 tatsız tecrübe edindik geçmişte. Hem banlı üyelerden hem de muhabbeti olumsuz etkileyenlerden uzakta oynayabilmek için daha ideal bir yöntem olacaktır.

1 Beğeni

Forum olarak frp odaklı forumlar görmüştüm ben. Fakat discourse düzeninde nasıl olur bilmem.

2 Beğeni

Role Play Nation var örneğin, 2005’ten beri açık. Öyle çok özellikli bir site de değil, klasik forum.

1 Beğeni

Pekala, yarın gelen olursa ilk olarak bir one-shotla başlamayı planlıyorum. Gelmek isteyen veya bilgi almak isteyen olursa bana mesaj atabilir.

2 Beğeni

Arkadaşlar, bu denli büyütmeyin.

6 Beğeni

Deneme süreçlerinde yer alan bir kişi değilim, o yüzden ilk oynayan grup buraya deneyimlerini ve nasıl bulduklarını yazarlarsa sevinirim.

1 Beğeni