Fotoğraf Modu [PC,PS,XBOX]

Oyun içerisinde çektiğiniz fotoğraf/videoları paylaşabileceğiniz platform.

4 Beğeni

World gone mad

9 Beğeni

Batman: Arkham Origins

Meydan okuma modunda akarken.

Spec Ops: The Line

Ve tabi ki de The Witcher 3: Wild Hunt, Toussaint. Hala arada oyunu açıp, yürüme simülasyonu olarak kullanıyorum.

9 Beğeni

Şu oyun üzerinde biraz daha çalışılsaydı çok güzel bir ‘RPG-Open World’ oyun serisi doğabilirdi.

Dostum, Toussaint haritasında masal dünyasına açılan defteri nasıl bulabilirim? Oyunda her şeyi bitirdim, bir tek o dünyadaki görevler kaldı ve geri dönemiyorum. @Hitori_Ookami

5 Beğeni

Masal dünyasında en son nerede kaldın?

Prensesin kız kardeşini aldıktan sonra, Toussaint’a geri döndüm ve DLC hikayeleri bitene kadar geri dönmeye çalışmadım. Şimdi ise malum…

Kız kardeşlerin bir tane odası var, o odaya gideceksin en üst kata, orada bir tablo var yamuk duran, tablonun arkasındaki anahtarı alacaksın, sonra komidinde bir tane günlük var, o günlüğü okuyunca yeterli ipucunu oyun kendisi veriyor zaten.

2 Beğeni

RPG’den ziyade Red Dead II’nin semi-RPG modeli olsa bile uygun olurdu. Hatta daha çok yerdik o atmosferi.

RDII ilk saatleri doğrudan hayatta kalma mücadelesi .d karakteri aç susuz bırakmamak gerekiyor. Mad Max’de aynı yoldan gitmeliydi, potansiyel devam oyununda umarım gider.

3 Beğeni

Red Dead Redemption II

In Noire;

8 Beğeni

Biraz nostalji.

4 Beğeni

The Wolf Among Us oyunundan…

7 Beğeni

What Remains of Edith Finch

3 Beğeni

Hellblade: Senua’s Sacrifice

3 Beğeni

Aynı şekilde. .)

3 Beğeni

Ekran kartlarınızı merak etmedim değil. :roll_eyes:

Ben hariç buradaki herkes 1080p’de 60 fps oynuyor gibi bir izlenim edindim.

Konsol, kafam rahat :d

1 Beğeni

Days Gone

5 Beğeni

Ruiner

6 Beğeni

My Friend Pedro

My%20Friend%20Pedro%20-%2020190810193403

3 Beğeni

The Long Dark

7 Beğeni