Fantastic Four

En sonunda şu günü yaşadım.

6 Beğeni

Jon Watts seçimini nasıl buldun? Fantastic Four gibi daha önce iki kere başarısız olmuş bir seriye SM filmleri çokça tartışılan yönetmeni getirmek çok enteresan karar değil mi?

Jon Watts seçimi hiç yeterli değil bence ya. Nolursa olsun filmin geliyor olması bile mükemmel ama.

4 Beğeni

Fantastic Four benim zayıf noktam. MCU’nun Fantastic Four çekmesi benim için çok özel bir istekti. Şu an için heyecandan sağlıklı düşünemiyorum. Ama Spider-Man başlığında da konuştuğumuz gibi Watts zannediyorum daha kontrol edilebilir bir isim. Anladığım kadarıyla yapımcılar onunla çok çok rahat çalışıyor. Far From Home’da Homecoming’e göre daha iyi bulmuştum. Zannediyorum 3. filmde daha da iyi bir iş çıkarıyor. O yüzden Fantastic Four’a transfer ettiler.

4 Beğeni

Ben de benzer düşünüyorum. FFH’daki Mysterio sahnelerini düşününce bu adama kötü yönetmen diyesim gelmiyor. Neler olacak bakalım.

1 Beğeni

kötü yönetmen değil, cop car’ı izle anlarsın ama repertuarı f4 için yeterli değil ya, yok mu başkası kardeşim, homecoming ile ffh ortada yani göz var nizam var

4 Beğeni

Galiba MCU’da yönetmenlerin pek numarası olmamasının meyvesini burada alıyoruz :d Ben de daha farklı birini beklerdim ama ismi geçen Peyton Reed’ten sonra iyi geldi Watts. İyi bi castingle olur bu iş.

1 Beğeni

John Watts’ı gördüğüm an bütün tadım kaçtı. Yıllardır beklediğim olay hakkında konuşasım bile kalmadı.

2 Beğeni

Abi Allah aşkına John Watts nedir ya bu seri için daha iyi bir seçilmeliydi. Neyse ki film kesinleşti

2 Beğeni

Keşke bu filmi Steven Knight yönetse. Hem Marvel’ın kontrol taleplerini karşılayabilecek hem de kendi vizyonunu ortaya koyabilecek bir adam.

Fazla iddialı kelimeler kullanmışım galiba, ondan dolayı editledim herhangi bir yanlış anlaşılma olmaması için.

7 Beğeni

Hahahaha yemin ederim şu meme gibiydim aynı bu duyuru yapıldığında

1 Beğeni

Spider-Man filmlerindeki problemlerin Watts’ın yönetmenliğiyle alakalı olduğunu düşünenlerden değilim. Daha temel sorunlar vardı. Daha iyi bir senaryo ile kendi içinde hikaye işlemesini tercih eden bir stüdyoda sonuç farklı olabilirdi.

Burada da görünen o ki stüdyonun tercihleri filme yansıyacak. Çok da sürpriz değil, uzun zamandır Disney’de işler böyle yürüyor. MCU’nun gelecekteki sürecini şekillendiren filmlerden biri olması da muhtemel zaten, haliyle diğer kararlara karışmayan bir yönetmenle çalışmak istemiş olabilirler.

2 Beğeni

Ayrintiya gel

https://www.instagram.com/p/CIpKNFiDWRa/?igshid=4uu83x8kzw64

2 Beğeni

Marvel başladığında bu kararın açıklanmasını eleştirmiştim ama tartışıldığı gibi 3. Spider-Man filminden sonra bu adama Spider-Man cephesinden yol vermeleri ihtimali geliyor. Yani bu haber benim için F4 markası için kötü bir haber ama bir yandan da Spider-Man serisi için çok olumlu bir ihtimal doğuruyor.

Bu olayın Spider-Man’e etkisi beni daha çok ilgilendirdiği için o kadar da negatif bakış açısıyla yaklaşmıyorum artık Watts’ın F4 filmi yönetecek olmasına. Bugüne kadar çıkan 3 Fantastic Four filmi de ‘‘Disaster’’ seviyesinde işler. Konu F4 olunca ve standart böyleyken Watts’ın çekeceği kötü bir F4 filmi bile ‘‘Ortalama’’ sayılır.

2 Beğeni

Allahım sen konuyu biliyosun.

7 Beğeni

Gillian Jacobs

1 Beğeni

Gillian Jacobs’u hiç hayal edemedim Sue Storm olarak. Yapılacak şey belli ya. Getireceksin Krasinski-Blunt çiftini, bu konu bir daha konuşulmayacak bile.

Bu daha önce de paylaşılmıştı. Ben sadece F4 easter egg’i olabilir diye düşünmüştüm ama şimdi belli oldu ki adam bize sıradaki işini söylüyormuş.

2 Beğeni

Funny Four olmaz inşallah… :uneasy: