Exxen

Bir beklentim olmasa da başlığı açayım dedim. Biraz gömmüş oluruz. Ben başlayacağım.

Açıklanan çoğu şey berbat. Hiçbir şey yok yani. Birkaç adam gibi dizi gelirse ne ala.(Yine almayacağım orası ayrı.) Şaka gibi platform olacak fakat tutar. Bizim halkımız kalitesiz işleri sever.

1 Beğeni

Abi haklısın. Daha yeni bu konu hakkında düşüncelerimi podcastimde paylaşmıştım. Bugün daha değişik olaylar oldu. Hasan Can Kaya, Youtube’dan Konuşanların tüm bölümlerini kaldırmış, kitlesi ona baya sinirli. (Yeni formatlar yayınlayacakmış ama Youtube’da.) Bir de en çok fiyatlandırma politikasını merak ediyordum Exxen’in. Ucuz ama reklamı bir seçenek de sunacağı söyleniyor.

1 Beğeni

Sadece Haluk Bilginer’in olduğu dizi ve Feyyaz Yiğit’in projesi merak edilesi seviyede. Onları da artık izleriz deneme süresinde falan :smiley:

1 Beğeni

Bu doğru Acun söylemişti zaten bunu.

Exxen’e abone olmayı düşünüyor musunuz?
  • İçeriklere göre abone olabilirim
  • Fiyat politikasına göre abone olabilirim
  • Abone olmayı düşünmüyorum

0 oylayanlar

IMG-20201219-WA0004

3 Beğeni

Şu üzdü cidden. Arada kafa dağıtıyordum, artık o da yok.

3 Beğeni

Fazlı’nın Çimen Show’u benziyor biraz.

1 Beğeni

Acun garanticilikten ölecek bir gün. O’nu bu seviyelere getiren bu garanticiliğiydi her zaman ama Netflix, Blu ve potansiyel Disney+, HBOmax’ın da olduğu yerde bu işin elinde patlaması olası. YouTuberları doldurmuş içeri, onların hayran kitlelerinin çoğunun kayıt olmaya yaşı yetmiyordur bu platforma.

1 Beğeni

Abi yaşı yetmez ne olacak 20 yaşındayım der geçerler üye olurken.

Sanırım herkes Netflix’le Prime’la karşılaştırarak gömüyor ama bunun bir de ‘‘değişen dünyaya adapte olma’’ mevzusu var arkadaşlar. Türkiye’deki tüm sanatçılara ve oyunculara yakın teması olan Acun’un bu furyayı gözardı etmesi saçmalık olurdu zaten. Bu platform takip ettiğim kadarıyla BluTv ile birlikte 2 yerli dijital platformdan biri olacak. Tüm sanatçıların, oyuncuların dijitale iş yapma sevdasının olduğu ve televizyonlarda bir şey izlenemediği bu dönemde %5-10 pazar payı dahi 10 yıl sonrasında ‘‘Acun işi biliyor abi’’ geyiğini devam ettirmeye yeter. Kaldı ki Acun kitlesi para ödemez tarzı düşünceleri de kafanızdan atın. 15 yaşında çocuklar babasının kartı ile Survivor oyuncularına yüzlerce lira sms attılar. 10 lira kimsenin düşüneceği bir miktar değil. Güzel bir iş gelir biz de seve seve köpeği oluruz Exxen’in. 10 liraya 1 filmlik cips alınmıyor. Platforma çektikleri youtuberlar bireysel kanallarında milyon liralar kazanırken kanala üye çekemeyeceklerini düşünmek de saçmalık.

3 Beğeni

Hahahhah bune olum. Ben bu projeyi aylardır aynı oyuncularla yapılacak bir devam dizisi sanıyordum. Remake miymiş jfjskdkdkc

3 Beğeni

Kadroya bak…

1 Beğeni

take my money, take it now!! :pepega:

Bana ordan Arby’s reklamlı üyelik… :money_with_wings:

1 Beğeni

Ben de böyle düşünüyordum da, işte o kitlelerin ailelerinin parasını yiyecek aslında. Dijital çağın oyuncakları Google Play kredisi ile bu üyelikler oldu sanırım :smiley: Bir de mesela geçen Tiktok’ta canlı yayın yapmış Acun Youtuberlarla, canlı yayın rekoru mu ne kırılmış

1 Beğeni

SDKFJNADKFJNADŞOIFNJAŞOINBJBOIHAJB

2 Beğeni

Olmuş bence :ok_hand:

1 Beğeni