Equinox 🌗

Astrid, 1999’da bir sınıfın gizemli bir şekilde kaybolmasından dolayı travma geçirir. Yirmi yıl sonra, 1999’dan kurtulan tek kişinin gizemli bir şekilde ölümünü öğrendiğinde, Astrid gerçekte ne olduğunu keşfetmek için gizemli bir yola çıkar. Equinox, 29 Aralık’ta Netflix’te.

Seri Yaratıcısı

• Tea Lindeburg

Yönetmen

• Soren Balle
  • Mads Matthiesen

Yazarlar

• Mette Kruse
  • Tea Lindeburg
  • Tue Walin Strom
  • Jacob Katz Hansen
  • Bo Mikkelsen
  • Mie Skjoldemose

Oyuncular

• Danica Curcic
  • Lars Brygmann
  • Karoline Hamm
  • Hanne Hedelund
  • Viola Martinsen
  • Fanny Bornedal
  • August Carter
  • Ask Truelsen
  • Alexandre Willaume
  • Peder Holm Johansen
  • Rasmus Hammerich
    ve diğerleri…

Faydalı bağlantılar

1 Beğeni

Olum bune jgfhhhhfdjj lan tamam Dark tuttu anladıkta bu kadar da olmaz be .d

3 Beğeni

Aynı evrende geçiyorlar diye ortaya yalan bi bomba atayım.

1 Beğeni

Başlığın yanına youtube linki nasıl eklendi halen onu anlamaya çalışıyorum.

2 Beğeni

Başlık form alanına bağlantıyı ekleyip kaldırdığında doğrudan kullanıcıların gitmesini sağlayabilirsin.

2 Beğeni

Bir iki tık gelir inş, yazdık bir şeyler.

1 Beğeni

medal

1 Beğeni

Gelmiş. Şimdi başlıyorum izlemeye. Zaten resmi fragman ile birlikte beklentimi düşürmüştü bayağı, bu zamana kadar patlamadığına göre Netflix’in ortalama altı dizilerinden birisi gibi diye değerlendiriyorum ben.

Ek: Gizemli olsun diye diyaloglar çok zorlama olmuş. Bölük pörçük, her şeye bir gizem katma sorunu var. Çekimler kötü değil, iyi çekmişler ama çekmeden önce bir ön hazırlık yapmamışlar gibi. İlk bölüm için IMDb puanını hak ettiğini düşünmüyorum.

Bitirdim diziyi şimdi. Orta ayar bir dizi bence, çok güzel olmasa da akıcı olduğu kesin bence, 6 bölümü tek oturuşta izledim. Sonunu bence sıvasalar da gizem türü açısından iyi geldi bana. Gömüldüğü kadar da kötü bir dizi değil bence.

1 Beğeni

Buggy dediyse vardır bir bildiği…

diyerekten devam etmeye çalışacağım.

1 Beğeni

Ya zaten 6 bölüm. Hadi 10 bölüm olsa falan belki izlenmez de (çünkü bu tür gizem dizilerinde süründürüyorlar konuyu) 6 bölüm olunca baya izledim ben yani. Sonunu biraz daha iyi bağlasalar tabi fena olmazdı da, bence ilgi çekici bir folk korku örneği. Konunun yarattığı atmosferi sevdim ben baya.