En Son Aldığınız Kitaplar

Merhaba arkadaşlar bu başlık altında en son aldığınız kitapları paylaşabilirsiniz. Hatta başlığı açtığımız gibi ilk paylaşım benden gelsin. Bu hafta sonu aldıklarım.

6 Beğeni

7 Beğeni

Mai ve Siyah’ın ilk 150 küsür sayfasının (ya da kitabın yarısının) çok harika ve ilham verici bir öyukü olmasına karşın geri kalanının depresif bir trajediye dönüşmesi çok üzücü değil mi ya

ömer seyfettin kaşağı

John Truby - Senaryo Anatomisi
Stephan Hawking - Zamanın Kısa Tarihi
Jack London - Adem’den Önce
Emrah Safa Gürkan - Sultanın Korsanları

4 Beğeni

Kütüphaneden ödünç almak sayılır mı bilemiyorum. Malum Kıyamet Gösterisi hala basılmadı.

6 Beğeni

@eos Diskdünya serisi başlayıp bitirmesi maraton koşusu gibi geliyor bana. Kolay gelsin şimdiden size.

4 Beğeni

J.R.R. Tolkien - Beren ile Luthien
Kafka - Ceza Sömürgesi
alarak ay sonunu bitirmiş oldum.

3 Beğeni

Elime en hızlı ulaşan kitap siparişiydi sanırım.

11 Beğeni

0000000345387-1

0000000362413-1

3 Beğeni

:cookies: Rebirth’e başlayalım…

5 Beğeni

Son aldıklarım değil, A101’den aldıklarım. Tırnak makasıyla çektiğim için editlemek zorunda kaldım. Koleksiyon ciltlere harcadığım parayı böyle telafi ediyorum aklımca. Keşke daha sık getirseler. Tanesi 2.95 ile 3.95 arası değişiyor. Valla baya mantıklı alışveriş. Zweig’leri okudum geçen sene. Çeviride falan da sorun görmedim pek. Kovalayın derim. Asıl kaçınmamız gereken noktalarda (gıda) marketlerden çıkmayıp kitap-kırtasiyelerde son durağımızın bu zincirler olması saçma aslında. Daha doğrusu böyle bir düzenin varlığı tuhaf.
Daha çok kitap alınsa daha bilindik yayınevleri de uğrardı herhalde buralara. Iphone, Ps4 satan Bim uygun şartlar sağlansa bilimkurgu klasikleri de satabilirdi herhalde. Keşke bir de kütüphane reyonu olsa bu marketlerin. Sadece açık telifli eserler basan küçük yayınevleri olsa bile iyidir. Senede bir de büyük yayınevleri gelirdi, o da yeterdi.

6 Beğeni

Marketlerde kitap olmasından memnunum. Çeşit konusunda herkese hitap eder mi tartışılır tabii, örneğin fantastik edebiyat ya da çizgi roman türevinde işlere denk gelmiyoruz. Bazı mağazaların 7 bin - 9 bin civarında şubesi var, her şubede aynı kitaptan en azı 2-3 adet olsa bile bir anda 20 bine yakın baskı yapılması gerekir ki belirttiğim yazın türlerinde bu miktara ulaşan çok fazla eser yok.

2 Beğeni

Fazlaca sabırsız bir şekilde beklediğim kitap siparişlerimden biriydi.

9 Beğeni

Haziran ayında aldıklarım.

10 Beğeni

:hibiscus:

19 Beğeni

Viking’i Trendyoldan 95 tl’den 63’e düşmüş halde bulunca aldım.Diğer Vampir kitaplarını ise biraz üstündeki fiyatlardan tuzluya aldım ama baskısı tükendiği için eyvallah diyerek Nadir Kitaptan aldım

1 Beğeni

Çok uzun zamandır çizgi roman okuyamıyordum, Batman New 52 serisinden 3 cilt aldım, yaklaşık 5 senedir falan bitireceğim kaldı öyle.

1 Beğeni

New 52’deki ilk üç ciltten söz ediliyorsa, son dönemin en iyi Batman hikayeleri arasında yer alıyor.

1 Beğeni

İlk 3 cilt değil, ama ilk 3 ciltten 2. cilt biraz daha sönük kalsada öbürlerinin yanında çok güzel çizgi romanlar cidden.

1 Beğeni