El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

Birkaç gün önce açıklanmış bu filmde Aaron Paul yani Jesse Pinkman’ın oynaması kesinleşmiş. Ben çok olumlu gözle bakıyorum bu filme, özellikle Better Call Saul’un monotonluğundan sonra gerçekten güzel gelecek gibi.

2 Beğeni

Dizinin bittiği yerden 5 yıl sonrasını falan mı anlatacaklar acaba ?

Muhtemelen öyle olur. Umarım kankaları da olur filmde. Hatta flashback olarak biraz Walter’ı görsek çok güzel olur.

İyi bir film çıkarsa amenna ama keşke anılarımızdaki Breaking Bad olarak kalsaydı dedirtmezler inşallah…

1 Beğeni

tamam da breaking bad başka bu film başka olacak bence aynı better call saul’da olduğu gibi. yani belki de breaking bad adıyla çıkmayabilir de bilmiyoruz.

İyi birşey çıksın da şöyle diziyi taçlandıracak bir film.Beklenti o…

2 Beğeni

aşırı keyifliyim şu an

5 Beğeni

Netflix biraz korkutuyor…

1 Beğeni
5 Beğeni

Korkuyorum netflix bunun icine edicek

Olay sonrası yaşadığı travmayı falan o acıyı sağlam verirler mi acaba, yoksa gereksiz bir devam olur gibi geliyor.

Filmin başında Vince Gilligan var, korkmaya gerek yok gibi.

1 Beğeni

Vince Gilligan boş adam değil ya. Sırf yapmak için yapacağını veya Netflix’in işine karışmasına izin vereceğini de çok düşünmüyorum. Ki Breaking Bad güçlü bi marka, Netflix de karışmaz muhtemelen. Teaserdan sonra heyecanlanmaya başladım ben.

Film için bende çok heyecanlıyım ama Better Call Saul’un monoton olduğunu düşünmüyorum. Bence iyi bir dizi, neden monoton buluyorsunuz?

2 Beğeni

Ne karakter be. İzlemeyenler için büyük spoilerlar var.

3 Beğeni

Güzel diziydi be! Kusmuğunda ölen kıza sevinmiştim. İticiydi bayağı.

1 Beğeni

nam-ı diğer Jessica Jones’u diyorsun. :smiley: Mahaldeki az görünüp etkileyen karakterlere rahat girer bu arada. Baya bir insan sevmişti o karakteri. Şahsen ölümünde etkilenmiştim

2 Beğeni

Ben ilk başta sevmiştim ama daha sonra yanlış hatırlamıyorsam Jessie’yi Walter’a karşı doldurmaya çalışıyordu. O zamanlar Jessie ve Walter iyi ortaklardı. Sahne yine de kan dondurucuydu tabi.

2 Beğeni

8 Beğeni

El Camino: A Breaking Bad Movie 11 Ekim’de hem Netflix’te hem de sadece tek bir haftasonu için(11-13 Ekim arası) ABD’de belirli sinemalarda yayınlanacak.