Dungeons & Dragons Masas─▒ ­čÉë

Oynayan fazla ki┼či yok fark─▒nday─▒m ama bizim de ufak bir ba┼čl─▒─č─▒m─▒z olsun istedim. Burada character sheetlerimizi payla┼čal─▒m, arkaplan m├╝zikleri ├Ânerelim. DmÔÇÖlik yapt─▒─č─▒m─▒z oyunlar hakk─▒nda tavsiye alal─▒m-verelim, takip etti─čimiz campaignleri konu┼čal─▒m.
┼×u aralar Beyond uygulamas─▒n─▒n sa─člad─▒─č─▒ kolayl─▒klardan ├Ât├╝r├╝ daha ├žok 5e oynuyorum ama di─čer edisyonlar hakk─▒nda da konu┼čabiliriz. Yak─▒n zamanda da oyunu ├Â─črenmek isteyen arkada┼člar i├žin k├╝├ž├╝k bir tan─▒t─▒m yaz─▒s─▒ yazmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum buraya, zaten beyond sayesinde k─▒sa s├╝rede oyun temelleri anla┼č─▒labiliyor. Zarlar─▒n─▒z b├╝y├╝k, ganimetiniz bol olsun arkada┼člar.

6 Be─čeni

BoardgameÔÇÖe pek ilgim alakam yoktur ama film uyarlamalar─▒ndan ilkini izlemi┼čtim ve be─čenmi┼čtim. Jeremy IronsÔÇÖ─▒n da yer ald─▒─č─▒ 2000 yap─▒m─▒ bir film. O d├Ânemde ├žok daha iyi fantastik film uyarlamalar─▒ g├Âsterime girmi┼čti ama filmin b├╝t├žesini d├╝┼č├╝n├╝nce ortaya iyi bir i┼č ├ž─▒km─▒┼č bence.

4 Be─čeni

Bir ┼čah─▒s bana ├Â─čretecekti ama ne bileyim yaniÔÇŽ @Melkor

O ┼čah─▒s ├žok sat─▒c─▒ be voda, de─čil mi @Col_ruzgari

Çok haklısın be hüso

1 Be─čeni

─░ki hikaye yazd─▒n─▒z diye oyun ba┼člayacak de─čil ya
Kimse ben kadar hevesli de─čildi ben oynat─▒r─▒m dedim ka├ž kez. Bir kere U─čur senin ├žal─▒┼čma saatlerin ile olacak i┼č de─čildi o. ─░stedi─činizi s├Âyleyebilirsiniz bana sat─▒c─▒ demeye hakk─▒n─▒z yok. Ya┼čanan olaylar─▒n bir k─▒sm─▒n─▒n sorumlusu sensin H├╝seyin unutma bunu.

2 Be─čeni

Sakin ol karde┼čim <3.

1 Be─čeni

FRP ilgi ├žekici bir oyun t├╝r├╝ym├╝┼č, yeni yeni fark ediyorum.

7 Be─čeni

Ne!?? Bunu kendi kendine sesli s├Âylesene birka├ž defa, h├ól├ó anlaml─▒ geliyor mu dedi─čin.

Ben ┼čakas─▒na demi┼čtim ama hakl─▒s─▒n t├╝m su├ž h├╝seyinin.

┼×uraya bak T├╝rk dizisine d├Ând├╝ ortam.

1 Be─čeni

Ya manyak m─▒s─▒n U─čur? O ├žal─▒┼čma saatiyle cidden oynayabilece─čini d├╝┼č├╝nd├╝n m├╝? ├çal─▒┼čma saatlerini d├╝zeltmeden burda hi├ž kimseye laf s├Âylemeye hakk─▒n yok tamam m─▒. Art─▒k i┼čten mi ├ž─▒kars─▒n saatini mi de─či┼čtirirsin bilemem. L├╝tfen insanlara sat─▒c─▒ demeden ├Ânce kendine ├žeki d├╝zen ver. Bir daha da insanlara kar┼č─▒ a─č─▒r ithamlarda bulunma. Dua et seni bayraklam─▒yorum mubarek bayram arefesindeyizÔÇŽ

6 Be─čeni

┼×├Âyle kendinde zerre kusur g├Ârmeyen insanlara cidden ┼ča┼č─▒r─▒yorum ya. Ay─▒p.

1 Be─čeni

Dungeons & Dragons oynamak i├žin i┼činden ayr─▒lmayan da FRP oynamas─▒n abi.

9 Be─čeni

Hahahahaha. :joy:

3 Be─čeni

ben onunla hep b├Âyle konu┼čuyorum sesli de ┼čaka olarak! Her seferinde kar┼č─▒l─▒─č─▒n─▒ da veriyordu, ┼čimdi mi su├žlu olduk!?

1 Be─čeni

Sen de hakl─▒s─▒n be H├╝seyin

Olaya hakim olmayanlar olanlardan daha ├žok cevap vermi┼č ne g├╝zel :slight_smile:

1 Be─čeni

Ozan oynay─▒p, ozan─▒na lavta ├žald─▒rmak (kralkatili) isteyenler kesinlikle dinlemeli.

1 Be─čeni

Arkada┼člar forumla ve ba┼čl─▒kla alakas─▒ olmayan konular─▒ buraya ta┼č─▒mayal─▒m l├╝tfen. Ba┼čl─▒─č─▒n a├ž─▒lma amac─▒ Dungeons & Dragons oynayanlar─▒n veya oynamak isteyenlerin bir arada sohbet etmesi.

─░kinci bir konu da bir mesaj yazmak i├žin s─▒f─▒rdan ├╝yelik a├ž─▒lmas─▒. Buras─▒n─▒n b├Âyle bir ortam olmas─▒n─▒ istemiyoruz, forumun amac─▒ keyifle ortak ilgi alanlar─▒m─▒z ├╝zerine sohbet etmek. Yeni kat─▒lan ├╝yenin foruma eri┼čimini kapatt─▒m, yazd─▒─č─▒ metinden ziyade foruma kat─▒l─▒┼č ┼čekline anlam veremedim ├ž├╝nk├╝. Amac─▒ sohbet edip muhabbete kat─▒lmaksa kendi profiliyle devam edebilir.

13 Be─čeni