Doom Patrol

Merakla beklenen dizi geçtiğimiz hafta başladı. Dizinin takipçilerini yorumlarıyla birlikte başlığımıza davet ediyoruz.

2 Beğeni

Pilot bölümü izledim.Daha önce okumadığım bir çizgi toman.Ezikler Takımı nedir, ne yaparlar izledikçe öğreneceğim…

2 Beğeni

Bence ilk 2 bölüm harikaydı, Negative Man’in sesi ve kostüm tasarımı beni benden aldı. İlk bölümün sonundaki ve ikinci bölümün başındaki Cliff’in What the fuuuuuuuuck ları olayı çok iyi özetledi.

5 Beğeni
  1. Bölüm süper-kahraman dizilerinin en iyi bölümleri arasında zirveye yerleşebilecek kadar kaliteli bölüm. Titans aksine cidden güzel bu dizi. Karakter gelişimleri çok başarılı. Arada diziye uğrayan Progresif ton baya zevkli.
7 Beğeni

Şu dizi nasıl böyle underrated kalıyor, kafayı yiyeceğim resmen. Son zamanlarda izlediğim en iyi işlerden biri “Doom Patrol.”

4 Beğeni

Bir ihtimal yayınlandığı platformdan olabilir. Sonuçta yeni kurulan bir platform ve abone sayısının diğer platformlar kadar çok olmadığını düşünüyorum. Fakat öte yandan Titans’ın ulaştığı popülerlik de var.

2 Beğeni

Netflix’ e gelince popülerliği artacaktır

1 Beğeni

İrem Derici’nin zihni neymiş böyle yav, güzeldi 9. bölüm. Cliff’e bayılıyorum ayrıca, harika karakter harika.

4 Beğeni

Son 6 bölüm izlemedimdi. Aralarında en güzel 7.bölümdü en kötüsü de 10.bölüm oldu son 3 bölüm de ki olayı çok uzatmışlar.

Bunlar her halde diziyi netflix satmayı düşünmüyorum galiba.

Netflix’e gelmemesi için bir sebep yok ya. Yani inşallah gelir çünkü sırf bu yüzden izlemiyorum şu an, Netflix’e saklıyorum. :smiley:

1 Beğeni

O konuda henüz haber çıkmadı. Warner Media netflix tarzı kendi platforumların kuracak onu tüm dünya açarsa belki o zaman oradar izleriz.

1 Beğeni
  1. bölüm kadar güzel olan çok az şey izledim.
1 Beğeni

Bu dizinin Titans ile arasında bariz kalite farkı var değil mi? Titans’ın ilk üç bölümünü izlediğimde verdikleri tüm kararların yanlış olduğunu düşünüp diyalogları duyunca da içeri kusup koparmıştım bağı. Doom Patrol bir hayli beğeniliyor gibi. Hatta son zamanlarda en çok övgü alan DC Universe işlerinden diyebilirim, o kadar iyi midir?

4 Beğeni

Komple farklı, Titans’ın olamadığı her şeyi hatta daha fazlasını yapıyor Doom Patrol. Dizideki her karakterin bu kadar iyi şekilde ve güzel bir altyapı ile anlatılacağını ben düşünmezdim. Morrison’ın yaratıcılığını da diziye yansıtmışlar.

3 Beğeni

En son ne zaman bu kadar güldüğümü hatırlamıyorum.

6 Beğeni

Sırf Netflix’e gelir de oradan izlerim diye yarıda bıraktım. Çok merak ediyorum neler oluyor acep?

1 Beğeni

Gelmeyecek bu arada bana kalırsa. WB kendi streaming servisine saklıyor onu

1 Beğeni

Kendi servislerini ilk yayınladıkları zaman sadece Amerika’da olacağını ya da Avrupa/Asya’ya daha geç geleceğini düşündüğüm için ilk sezonunu diziyi daha da tanıtmak için Netflix’e verebileceklerini düşünüyorum.

1 Beğeni

Bence WB streaming direl globale yöneliyor. Malzeme bol sonuçta HBO’yu da katarsak

2 Beğeni