Dizi ├ľnerileri ­čô║

Burdakilerin en iyi 3 tanesi Hunters, Gangs of London ve Devs ama aralar─▒nda se├žim yapam─▒yorum. Hunters ile kap─▒┼č─▒rlar ama di─čerlerine tek atar.

Edit: Yok lan san─▒r─▒m HuntersÔÇÖdan da daha iyi bi t─▒k. Fena diziydi vesselam. 6.b├Âl├╝m├╝n kalitesinde bi aksiyon filmi izlememi┼čimdir.

1 Be─čeni

Zirve.

1 Be─čeni

Aneliz :writing_hand:

1. b├Âl├╝md├╝ bu arada
1 Be─čeni

Bunuda bayad─▒r ataca─č─▒m her seferinde unutuyorum. 2020ÔÇÖde ├ž─▒km─▒┼č en iyi iki ├╝├ž animeden biri bence net. Doland─▒r─▒c─▒l─▒k temal─▒, senaryosu ├žok iyi i┼členen, ka├žma-kovalamaca t├╝r├╝nde bir anime. Baya ak─▒yor bu arada anime, bir oturu┼čta yar─▒s─▒ izlenir yani. Birde m├╝kemmel ├Âtesi bir art styleÔÇÖ─▒ var animenin. Anime de─čil de daha ├žok Amerikan dizisi gibi bir hava var dizide. Konusu en k─▒sa haliyle ÔÇťava giden avlan─▒rÔÇŁ olarak ├Âzetlenebilir. Netflix yay─▒n haklar─▒n─▒ ald─▒─č─▒ i├žin bulabilirsiniz NetflixÔÇÖte.

Ek olarak, 2020ÔÇÖde ├ž─▒kan animelerden ┼ču 4 tanesini de ├Ânerebilirim. ├ľzellikle ilk ikisi baya ├Âzg├╝n i┼čler. ├ť├ž├╝nc├╝s├╝ i├žin Suicide SquadÔÇÖ─▒n distopik bir evrende ge├žen, cyberpunk hali diyebilirim. Sonuncusu ise farkl─▒ bir a├ž─▒dan Sherlock-Moriarty hikayesini 1800ÔÇÖl├╝ y─▒llar─▒n ─░ngilteresiÔÇÖnde olmak ├╝zere anlat─▒yor daha ├žok MoriartyÔÇÖe odaklanarak. ├ľzellikle s─▒n─▒f ├žat─▒┼čmas─▒ gibi ┼čeyleri ├žok g├╝zel i┼čliyor o d├Ânemdeki. Ak─▒l oyunlar─▒ seven sever. ─░lki yine NetflixÔÇÖte bulunabilir.

2 Be─čeni

Elizabeth Olsen ba┼čroll├╝, neredeyse hi├ž bilinmeyen bir dram dizisi. Melek gibi kad─▒n valla. 2 sezon boyunca ekrana kitletti. WandaVision i├žin iptal olmas─▒ ├╝z├╝c├╝ ama :confused: ke┼čke devam etseydi.

2 Be─čeni

─░zlerken at gibi ki┼čnedi─činiz komediler ├Ânerin.

What We Do in the Shadows (TV versiyonu, Taika Waititi yap─▒yor diziyi)
Black Monday (Don Cheadle oynuyor)

├ľzellikle bu ikisi son y─▒llarda en g├╝ld├╝─č├╝m 2 komedi dizisi. Ama herkesin komedi anlay─▒┼č─▒na uyar m─▒ bilmem. Yani mesela komedi anlay─▒┼člar─▒ Friends, HIMYM, Office gibi de─čil hi├ž.
1 Be─čeni

ShadowsÔÇÖun filmini izlemi┼čtim. Bu mizah tarz─▒ adam─▒ yere yat─▒racak cinsten de─čil b├Âyle pis pis s─▒r─▒tt─▒ran keh keh g├╝ld├╝ren cinsten. Ama niyetim var. Black MondayÔÇÖe de bakar─▒m.

Filmi ile baya farkl─▒ asl─▒nda ya. Ben filmi her zaman daha az komik bulmu┼čumdur.

1 Be─čeni
4 Be─čeni

Brooklyn nine-nine.Ama herkesi o kadar g├╝ld├╝r├╝r mu bilmiyorum

├ľzellikle tiyatro b├Âl├╝m├╝ (2├Ś01) televizyonun en komik b├Âl├╝mlerinden biri, m├╝thi┼čti :d

1 Be─čeni

Biraz yava┼č a├ž─▒l─▒yor ama ┼čans verirsen h├Ânk├╝re h├Ânk├╝re g├╝lersin

1 Be─čeni

Hepsi g├╝zel tavsiyeler ama hepsi de izleme listemde var. Daha az pop├╝ler ve 2-3 sezonluk k─▒sa ┼čeyler bak─▒yorum biraz.

Bahsetti─čin kadar hi├ž bir diziyi komik bulam─▒yorum ben, komedinin esas yeri stand-up showlar─▒ bence.
Yine de daha az bilinen ├Ârneklerden biri :

4 Be─čeni