Dizi ├ľnerileri ­čô║

UnderratedÔÇÖm─▒ bilemedim, sanki sosyal medyada falan konu┼čulmu┼č, ├Âv├╝lm├╝┼čt├╝ baya diye akl─▒mda kalm─▒┼č ama ta┼č gibi dizi.
Netflix a┼č─▒r─▒ fazla dizi-i├žerik ├ž─▒kar─▒yor, bunun faydas─▒ oldu─ču gibi zarar─▒ da var, ├žok say─▒da dizi aras─▒nda ger├žekten iyiler arada kaybolabiliyor. Ger├žekten ├žok fazla vasat ve k├Ât├╝ dizisi var. Oransal olarak en k├Ât├╝s├╝ oluyorlar, herkes 10 ├╝retirken Netflix 100 ├╝retiyor abart─▒s─▒z, G├╝ney Afrika yap─▒m─▒ dizisi dahi var ge├žtim AvrupaÔÇÖy─▒ HindistanÔÇÖ─▒ .

Bu ┼čekilde arada kaynad─▒─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m, ├žok pop├╝ler olmayan baya dizi var, hatta akl─▒ma ilk gelenleri yazay─▒m ;

• End of the Fucking World
  • Damnation
  • Godless
  • When They See Us
  • Haunting of the Hill House ( yeterince ├Âv├╝lmedi bence :slight_smile: )
  • The English Game
  • Glow
  • The Spy ( yeni ba┼člad─▒m )
  • Living With Yourself
1 Be─čeni
1 Be─čeni

Bu ergen dizisi diye pazarland─▒─č─▒ i├žin ula┼čabilece─či as─▒l kitleyi kendinden uzakla┼čt─▒rd─▒. Ergen diye tabir edebilece─čimiz izleyici grubu da Elite izlemeyi se├žince de ikinci sezonu ├žok g├╝me gitti. Halbuki kendine has tarz─▒, karikat├╝rize ama bir o kadar da kompleks karakterizasyonlar─▒ ve harika m├╝zikleriyle izlemesi ├žok zevkli bir diziydi.

6 Be─čeni
2 Be─čeni

Mini dizi izlemeye bay─▒l─▒r─▒m. ─░zledi─čim di─čer dizilerde ├žo─čunlukla az b├Âl├╝ml├╝ veya az sezonlu olur. Kore dizisi payla┼čan pek g├Ârmedi─čim i├žin onlar─▒ da buraya koydum ├ž├╝nk├╝ mini dizi hastalar─▒ i├žin ├žok iyi tercihler ├ž─▒kabilir kar┼č─▒n─▒za. Buraya ekledi─čim dizilerin b├╝y├╝k ├žo─čunlu─ču Amerikan yap─▒m─▒ olsa eminim deli gibi izlenecek diziler olurdu. ├ľnyarg─▒l─▒ olanlar varsa konular─▒na g├Âz atmalar─▒n─▒ tavsiye ederim :blush:
1 Be─čeni

Sanm─▒yorum daha ├Ânce ├Âneren oldu─čunu;

1 Be─čeni

Eh fragmandan bile belliydi zaten. Daha ├Ânce TVÔÇÖde g├Âr├╝lmemi┼č, ├Âzg├╝n bir i┼č diyebilirim rahatl─▒kla. Ka├ž─▒rmay─▒n. ┼×├Âyle dizilere a├ž kalm─▒┼č─▒z.

3 Be─čeni
2 Be─čeni

Bu dizinin son 2 b├Âl├╝m├╝n├╝ akl─▒ma geldi tekrar a├žt─▒m izledim. Ne bi├žim diziydi bu b├Âyle ya durup dururken ├Âvesim geldi. Hayat─▒mda g├Ârd├╝─č├╝m, dizi tarihinin en bomba twistÔÇÖini bu dizinin sezon finalinde g├Ârm├╝┼č├╝md├╝r. Bir ters k├Â┼če yapt─▒ ki a─čz─▒m a├ž─▒k kald─▒ 10 dk. Su gibide ak─▒yor dizinin temposu. A├ž─▒n direk izleyin hi├ž d├╝┼č├╝nmeden. Al Pacino abi b├╝y├╝ks├╝n. 2020ÔÇÖnin televizyon alan─▒nda en iyi taraf─▒ Gangs of London ve bu dizidir net.

1 Be─čeni

Diziye yak─▒n zamanda ba┼člamay─▒ d├╝┼č├╝n├╝yordum zaten ama ke┼čke bunu g├Ârmeseydim. ─░nsan gelece─čini bilince twist ne kadar b├╝y├╝k de olsa etkisi azal─▒yor ya.

Kusuruma bakmaÔÇŽ Ya ger├ži baya tahmin edilemeyecek bir┼čey. Ha bu arada dizide bir twist yok nerden baksan bomba say─▒labilecek t├╝rden 3-4 twist var. Hani bir tanesinin gelece─čini bilmenin yan─▒ s─▒ra zaten birden fazla twist var dizide. Hi├ž sorun olaca─č─▒n─▒ sanmam merak etme.

1 Be─čeni