Deadpool 3

Disney’in eline düştükten sonra ne olacağını çok merak ediyorum. İkinci filmi sinemada izledikten sonra (ilk film kadar tat vermediği için) üçüncü filmi sinemada izlemeyi düşünmemiştim. Sırf burada yaşanacak potansiyel bir cümbüş beni sinemaya gitmeye zorladı. Yine de ilk filmi çok sevmiş birisi olarak umarım fazla müdahale etmezler. Ben zannetmiyorum ki hiç karışmadan rahat duracaklardır…

2 Beğeni

Senaristler hiç hoşuma gitmedi, beklentim 0 bu filme karşı.

2 Beğeni

Bob’s Burgers’da yazarlık yapmışlar daha önce. Diziyi hiç izlemediğimden olumlu ya da olumsuz bir yorum yapamıyorum.

2 Beğeni

Wow. Geleceği belliydi ama yine de haberi görmesi çok şaşırtıyor. R Rated Marvel Studios filmi izlemek ilginç olacak. Bakalım Deadpool canon’ı ve karakterin evrendeki yeri konusunda nasıl bir karar verecekler.

2 Beğeni
  • Güzel haber
  • Kötü haber

0 oylayanlar

Sony :muscle: :yes:

1 Beğeni

İlk filmi sevmemiştim ama 2. filmi aşırı sevmiştim ve beklediğim Deadpool absürtlüğünü bana veren bir film olmuştu 2. film.

1. filmin ise Disney çatısı altında olacak olması ister istemez beklediğim absürtlüğü bulamayacağım konusunda beni endişelendirdiği için 3. filme karşı pek heyecan duymuyorum.
1 Beğeni