Deadly Class (Ölümcül Sınıf)

Çizgiromandan uyarlanan bu dizinin ilk bölümünü oldukça beğendim. Size de tavsiye ederim.

image

image

Çizgi romanını okumadım.İlk dört bölümü izledim. Konu iyi, bir gençlik dizisi tadında devam ediyor…

İyi gidiyor dizi gibi ya. Hani çok ayılıp bayılıp izlemiyorum ama konu ve konsept baya ilgi çekici. İlk 2 cildini okumuştum çizgiromanın.

Son 2 bölüm tüm iyi gidişatı batırdı bana kalırsa.

1. Bölüm biraz garipti ama iyiydi. 6. Bölüm ise bir ergen dizisi olma sınırında sallanıyor.
2 Beğeni

İptal ediliyormuş SyFy tarafından. Aşırı sevdiğim ve orijinal fikirlere sahip olan bir diziydi. Umarım başka bir yapımcı diziyi satın alır.

2 Beğeni

Çizgi romanını okumamıştım. Dizi en azından 2 sezon sürer diye düşünüyordum. :frowning:

1 Beğeni

Ben uzun sürer diyordum ya. Özellikle dizinin kendince iyi bir fan altyapısı vardı. Neden böyle yaptılar anlamadım.

1 Beğeni

Farklı bir açıdan bakınca, Deadly Class’ın iptal edildiği yerde Lobo dizisi başlıyor. Krypton’un bu kadar ilgi gördüğünü bilmiyordum.

Gene de Lobo dizisi için sevilen diziyi iptal etmeleri hiç hoş olmamış. Deadly Class’la beraber bir başka dizisini daha iptal etmiş sanırsam SyFy.

1 Beğeni

Birebir o dizi yerine Lobo mu geliyor onu bilmiyorum da, Lobo deneniyorsa bu dizide de biraz daha beklenebilirmiş bence. Spinoff olmayan kendi başına müstakil bir öykü çünkü.

1 Beğeni

Katılıyorum. En azından ikinci sezon yapmalarına izin verselerdi.

2 Beğeni