DC FanDome Sahnesi ­čÄş

Mahallinin etkinlik hakk─▒ndaki olaylar─▒ yorumlamas─▒ i├žin a├ž─▒lm─▒┼čt─▒r. E─čer y├Ânetim ekibi taraf─▒ndan ÔÇťl├╝zumsuz, gereksiz ve lakay─▒t bir hareketÔÇŁ olarak yorumlan─▒rsa merge edilebilir.

Faydal─▒ ba─člant─▒lar

https://www.dcfandome.com/live

3 Be─čeni
3 Be─čeni

A├ž─▒l─▒┼čta Man of Steel m├╝zi─či ├žal─▒yor. :smiley:

1 Be─čeni

Knightmare sahnesi devam ediyor, g├╝zelÔÇŽ

:good:

1 Be─čeni

Bu film bamba┼čka demek i├žin t├╝m farkl─▒ sahneleri fragmana koymu┼člar gibi geldi ama filmin s├╝resi de ├žok farkl─▒, hepsi bu kadar de─čildir heralde.

1 Be─čeni

giphy

Sana g├╝veniyoruz Zack

1 Be─čeni

DarkseidÔÇÖ─▒n tasar─▒m─▒ hem iyi hem de de─čil gibi. Kendi i├žinde de─čerlendirince iyi ama ThanosÔÇÖa g├Âre CGI biraz geride.

Fragman ya daha bitmemi┼č olabilir yani umar─▒m.

CGI bana g├Âre de bu a┼čamada iyi de─čil ama sadece fragman ortaya koymak i├žin iyi bile makyajlanm─▒┼č duruyor. Ben sanm─▒yorum nihai g├Ârsellerin b├Âyle olaca─č─▒n─▒.

1975 Wonder WomanÔÇÖ─▒ yay─▒na kat─▒ld─▒

2 Be─čeni

Tam olarak bunu yapm─▒┼č ya ├žakal Snyder.

├ço─čunu asl─▒nda VeroÔÇÖda g├Ârd├╝k. VeroÔÇÖda g├Ârd├╝klerimizin bir kolaj─▒ gibi geldi bana daha ├žok. Sonlarda yeni sahneler bolca vard─▒ Vero kullanmayanlar i├žin.

SnyderÔÇÖin evente kadar tease etti─či yerlerden geldi hep g├Âr├╝nt├╝ler galiba. Neyse panelde izleyecek arkada┼člar i├žin ├žok spoiler vermeyeyim.

Wonder Woman 84 trailer 2 yay─▒nlan─▒yor.

Bu kadar bekledikten sonra panelden hemen ├Ânce s─▒zmas─▒ da b├╝y├╝k skandal bu arada

Bu ger├žek miydi yav, engellenmi┼č video. ─░zlemedim fake diye jdjfjd
Kolajsa iyi ki izlememi┼čim.

Hi├ž gerek yoktu b├Âyle kolaja bence. Cidden yeni sahneler var ama bu g├Âsterilen sahneleri sinemada izledi─čim filmdekilerin yerine koydum, geriye ├žok fazla ┼čey kal─▒yor. ─░┼čte o noktada bir de─či┼čim var m─▒? Bunu merak ediyorum, bu ├žok ├Ânemli.

Reaksiyon videosu ├žekenler bile olmu┼č ┼čimdiden.

1 Be─čeni

CheetahÔÇÖ─▒n k├╝rk├╝ cidden k├╝rk gibi duruyor. Be─čendim.

WW fragman─▒ da g├Âsterildi. Fragman─▒ Zack editlemi┼č galiba bu sefer. ─░lk fragmandaki rengarenk disco havas─▒ndan eser yok.