Daily Planet - DC Haberleri

DC ile ilgili çizgi roman, dizi, sinema ve oyun uyarlaması gibi genel içerikli haberleri bu bölümde yorumlayabiliriz.

Ahh be BATFLECK… Kocaman bir YARASA kayıp gitti elimizden. Zack Snyder’ın harika seçimiyle BvS’de ortalığı kasıp kavuran Batman’imiz… solup gitti aramızdan. :pensive:

’‘There was a time above. A time before. There were perfect things, diamond absolutes. How things fall. Things on Earth. And what falls… is fallen.’'

5 Likes

Beyazperdede izlediğim en iyi Batman profiliydi. BvS’deki kostüm de en iyi kostümdü kanaatimce.

5 Likes

Aquaman 2 başlığı alabilirmiyiz @Chief

1 Like

Açıldı.

3 Likes

Uncoming Heroes In Crisis sayısından:

Art by Mitch Gerads

1 Like

Crisis event’leri genelde DC evreninde etki alanı en geniş hikaye örgüsüne sahip seriler oluyor. Bu seri başlarken başroller arasında Booster Gold’un olması güzel haberdi benim için. En keyifle okuduğum DC karakterlerinden biridir.

2 Likes

Bugün sadece bu sayıyı okuma fırsatım oldu. 6/10 fakat şu panel beni etkiledi. Geoff Johns, Abnett’e emanet etmemeliydi Wally’yi. Onun hikayesi orada hiç ilerleyemedi. Flash dergisinde Williamson bir kaç güzel sayıya imza attı o kadar. Bakalım Doomsday Clock’a nasıl taşınacak Wally. Plot twist gelecek belli.

4 Likes

Sanırım böyle bir başlığa ihtiyacımız olacak:

3 Likes

Casting olarak çok ideal bir seçimdi, Arrow’da yer aldığı bölümleri de merakla bekleyen izleyiciler var. Yeni dizi daha iyi bir rating elde edebilir kanaatindeyim.

1 Like
3 Likes
2 Likes
4 Likes

Nostaljik serilerin tamamı olur umarım. Batman dizisi ile Lois & Clark çok güzeldir.

3 Likes

Doğum günün kutlu olsun büyük üstat…

11 Likes
3 Likes

The flash film başlığı alabilirmiyiz?.Film uzun süredir geliştirme sürecinde ama bir başlığa ihtiyacı var yine haberler geliyor ara ara

1 Like

Central City’den misafirin var.

4 Likes

Bu evreni çok ince işlenecek bir Flashpoint hariç hiçbir şey kurtaramaz. Parayı yine kazanırlar ama Marvel gibi bir bütünlük anlayışına varamazlar.

Ya Flashpoint ya toptan reboot