Daily Bugle - Marvel Haberleri

Video doğru mu değil mi bilemiyorum ama Black Widow Mayıs ayında vizyona girerse haliyle 2021’de Disney+'da da yayınlanmış olacak. Sene sonuna doğru. Yani 2021 yılı için değişen bir durum olmayacak.

1 Beğeni

Fakeymiş zaten kahretsin seni Marvel Sutdios Türkiye sayfası.

Daha çok varmış.

2 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

Hickman’ın New Avengers ve Avengers serilerinin baskıları bir süre daha yapılır mı yoksa biterse biter mi? Mesela cilt 3 bulunmuyor bazı yerlerde tekrar basılır mı?

1 Beğeni

Gerekli’de olmasa basılmaz derdim ama biten sayıları ara ara basıyor Gerekli, gerçi genelde iyi sattığı için mangaları basıyor.

2 Beğeni

Gerekli Avengers serilerini hiç eksik etmeyecekmiş. Bittikçe basacaklarmış. İyi bari.

17:00 de sonrası izleyin video galiba doğru.
3 Beğeni

Güzel haber. Taa yıllar yıllar önce ingilizcem daha yeni yeniyken izlemiştim Spectacular Spider-Man’i. O zamanlar türkçe izlemek için bir kaynak yoktu. İyi olmuş gelmesi Netflix’e. Baya underrated seri. Belki millet görür başlar.

Wolverine ve X-Men animeleri ise Marvel’ın Japon stüdyosu Madhouse ile ortaklığı sonucu ortaya çıkan 4 animeden ikisi. Madhouse her ne kadar geçmişte Japonya’nın bir numaralı anime stüdyosu olsada bunun aksine bu animeler ise bir o kadar hilkat garibesidir. Aralarından X-Men iyidir sadece bence. İzleyin derim kesin. Animasyonlar ve seslendirmeler müthişti o animasyonda. Hele Wolverine’in bir seslendirmeni var ki bu animasyondan sonra kafamda her zaman Wolverine karakterinin hep Japonca ile daha cool gözüktüğüne dair şartlandırmıştım kendimi. Hayatımda bu karaktere bu kadar uyan bir ses duymamışımdır.

İşin garibi bu animeler Amerikan yapımı olmadığından çoğu kişi daha varlığını bile bilmez bunların. Netflix’in bu animeleri çıkarıp yayınlaması güzel.

2 Beğeni

En iyi Spider-Man çizgi-dizisi geliyor, izlemeyenler kaçırmasın.

1 Beğeni

Wolverine ve X-Men şu değil mi?

1 Beğeni

Wolverine ve X-Men’in anime serisi geliyormuş. Bu dizi değil yani. Halbuki bu gelse daha iyiydi, galiba yarım kalmıştı ama son dönemin güzel animasyonlarındandı.

2 Beğeni

Yok o anlamda Wolverine ve X-Men değil.
Bir “Wolverine” diye bir anime var birde “X-Men” diye.
Bağlaç kafa karışıklığına yol açmış.

2 Beğeni

Bunu Netflix falan alsa da devam ettirse keşke. Çok iyiydi bu animasyon. Çok da güzel yerde bitmişti.

Dandik dandik Marvel çizgi filmleri sezonlarca sürerken kaliteli olanların sürekli yarım kalıyor oluşu sinir bozucu.

4 Beğeni

Sonunda! İlk iki sezonun DVDleri hala telvizyon ünitesinde duruyor. Yüksek kalitede izlemek için fırsat kolluyordum çok iyi oldu.

2 Beğeni

:frowning:

https://www.instagram.com/p/CIEE_pGHA2l/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

2 Beğeni
1 Beğeni