Daily Bugle - Marvel Haberleri

Kendi vücudunun fotoğrafını çekmenin nesi saçma yahu? İnternete sızması dışında gayet normal bir durum.

2 Beğeni

Mide bulandırıcı şeyler, özelinizi kendinize saklayın ya, Iflasalanma veya yanlışlık da yoktur bilerek yapmıştır

1 Beğeni

Skdbsj ss almamış, galerisindeki bir videoyu screen recording yaparak atmaya çalışmış, video bitince galerisindeki fotoğraflar filan görünmüş :doglul:

1 Beğeni

@dean @uluc45 bence salgın bitten kadar Marvel filmler Disney takvim de çıkarıp diziler ağırlık versinler The Falcon and The Winter Soldier, WandaVision ve Loki tamamlayıp diğer duyurulan diziler başlasınlar o sırada filmler vizyonsuz Bir şekilde çekip salgın bittince yayınlasınlar (salgın da artık 2 yıl mı sürer 4 yıl mı bilemiyorum.)

Zenginin malı züğürdün çenesi

2 Beğeni

Kendi gördüğün pozisyonu çekmenin tek açıklaması başkasına göndermek olur gibi geliyor. E haliyle Chris Evans’ın da ergen ve yokluk çeken biri olduğunu düşünemiyorum. Bana makul gelmiyor. Ha banane de absürt olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

1 Beğeni

Ergenlik veya yoklukla bir alakası yok. Belki şu an konuştuğu birileri var ve karşılıklı fotoğraflar atıyorlar. Adam kalkıp da millete çıplak fotoğrafını zorla atmıyordur yani. Bu durumda da gayet normal bir şey oluyor.

Ha ayrıca illa başkasına göndermek zorunda da değil. Adam çekmiştir fotoğrafını, gayet normal.

2 Beğeni

Katılmıyorum. Bana normal gelmiyor ama insan neler yapıyor bu hikaye kalıyor tabi.

1 Beğeni
3 Beğeni

Güzel film HD versiyonu düşünce izleyin.

Hem Bobbi hem de Daisy ileride bir şekilde dahil edilmeli mutlaka evrene. İkisi de çok yakışıyorlar rollerine.

3 Beğeni

Kesinlikle. Bobbi ve Hunter ın dizileri keşke gelseydi yav. Baya iyi olurdu. 5. Sezondaki 1 bölümlük hunter bile çok iyi gelmişti.

3 Beğeni

İlk defa sana katılmıyorum sanırım. Rollerinin bi ağırlığını göremedim. Bir tek dizilerde Charlie Cox’un Matt Murdock karakterinin bir de Kingpin ile Vincent D’Onofrio’nun rollerini yeniden reboot olarak da olsa canlandırmalarını isterdim. Bunun dışındakiler kötüydü değil ama sinemada olmalı dedirtmediler bana açıkçası.

2 Beğeni

RDJ filmlerde görünmeyi ne kadar hak ediyorsa Shield castı da o kadar hak ediyor. Cap’i recast edersin, Thor’a uyacak 20 tane aktör var ama FitzSiimons’a iyi recast yapmayı geçtim, 2sn ciddiye alabileceğim kadar bile iyi recast edene helal olsun.

2 Beğeni

Fitz güzel gerçekten. Ama Fitz sinemada nerede konumlanacak? Zaten bir tek Fitz var yani. Diğerleri kötü demiyorum ama işte budur denecek sinema açısından bi Fitz var.

1 Beğeni

Ben tip olarak karakterlere çok yakıştırdığım için söyledim. Zaten rollerinin ağırlığı bulundukları eserin ne kadar iyi yazıldığına bağlı. Vincent D’Onforio’yu da Kingpin’e çok benziyor diye mi sevdi herkes? Karakter çok iyi yazıldı ve oynandı diye sevdi.

O kadar da değil abi. Fitz’i hakkını vererek oynayan 50 tane oyuncu bulursun piyasada. Ama RDJ gibi bir tane daha adam bulamazsın.

1 Beğeni

Hellicarrier’da bilgisayar başında otururken Fury’e 2 replik söyleyecek, Simmons yaralılara bakacak, May rapor verecek, Coulson iki tane ateş edecek, sonra güm gemi sallanıyor Spider-Man gelip bunları dışarı çıkaracak. Finalde de Coulson yaşıyormuş beyler hakkınızı helal edin. Bu kadar 5dk.

Onu bırak isteseler babalar gibi bir Agents of SHIELD filmi çekerler. Tüm kadro da seve seve gelir.
Herkes oturup bir tur Winter Soldier Crossover’ı izler.
Notlar alınır. Senaryo yazılır.
Russolar da yönetir. Russolar en becerikli oldukları türü çekecekleri için WS’den beri Russoları sevmeyen kitle de havalara uçar. Diziyi izleyenlerin sayısı da artar. Fanlar da sevinir.

60 milyona çekilir 800Milyon gişe yapar. En az masraflı ve en karlı MCU filmi olup çıkar. Herkes kazanır.

2 Beğeni

Ah keşke olsa

1 Beğeni
2 Beğeni

Bir aksilik olmazsa Black Widow’u Kasım ya da en geç Şubat’ta vizyona sokmayı planlıyorlar demektir bu.

1 Beğeni