Daily Bugle - Marvel Haberleri

Mevcut kadroda en önemli isim Spidey zaten. Karakter Disney’de olmadığı için bir Iron Man ya da Cap gibi ön plana çıkacağını sanmıyorum ama diğer karakterlerin hikayesini izlemek için filme kaç kişi gider o da meçhul.

1 Beğeni
2 Beğeni

adaamm :cool:

1 Beğeni

Infinity Saga bitmişken geri dönülmesinin anlamı yok. Fakat Marvel’da Galactus ve Thanos gibi isimlerden sonra ilk 10 arasında sayılabilecek iki karakteri CW dizisi villain’i gibi yansıttı kendisi.

Hal böyleyken MCU’da bol bol eskiye atıf yapılır kanaatindeyim, diğer türlü popülerliğin sürmesi zor gibi.

1 Beğeni

Ultron’un geri gelmesini ister misiniz?

• Tabi ki isterim boşa harcadılar.
  • Çok da şaapmam yani okey
  • Yok abi boşver. Villian mı yok başka?
  • Bence ultron harcanmadı gayet güzeldi.

0 oylayanlar

2 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: Baxter Building - Fantastic Four Serileri

Feci gömmüş ama ahaha

1 Beğeni

Ben açıkçası Captain Marvel’ı feda ederim. Ne evren bütünlüğünden bir şey kaybederiz ne de filmin yokluğu koyar.

Thor Dark World’ü hiç sevmem ama evrene Reality Stone’u getirmesi gibi sebepler yüzünden MCU içerisinde belirli bir yeri olan ve belirli bir şeye hizmet eden bir film her ne kadar kötü bir film olsa da.

1 Beğeni

1 Beğeni

Hawkeye niye 4 dolar

3 Beğeni

Ok atıyo işte daha napsın moruk .d

1 Beğeni

oklar pahalıya geliyo herhal

3 Beğeni

Winter Soldier
Rocket
Loki
Doctor Strange
Iron Man

1 Beğeni

15 tane Vision alırdım, robot adam sonuçta üretilir…

1 Beğeni

Thor, Doctor Strange, Scarlet Witch, Vision, Quicksilver, War Machine, Falcon

1 Beğeni

Doctor Strange ve Scarlet Witch’i kötü adam pataklamaları için, yanlarına da Spider-Man, Ant-Man ve Falcon’ı sırf goygoy için alırım.

Iron Man, Ant-Man, Doctor Strange, Scarlet Witch

1 Beğeni

Cap
Bucky
Falcon
Scarlet witch
Hawkeye
Rocket