Daily Bugle - Marvel Haberleri

Marvel ile ilgili çizgi roman, dizi, sinema ve oyun uyarlaması gibi genel içerikli haberleri bu bölümde yorumlayabiliriz.

3 Likes
1 Like

Bazı diziler geçmiş yıllarda geçecek gibi anladım bu haberi. Muhtemelen Loki’deki öykü böyle olabilir. İleriki zaman dilimini nasıl işleyecekler acaba.

2 Likes

Vision dizisi de geçmişte geçiyor olabilir belki ama Endgame’den sonra daha bir netleşir bu durum bence.

3 Likes

Sonun da tamamlanıyor anlaşma.

Tamamlansın da şöyle bir Silver Surfer filmi izleyelim.

bu anlaşmanın bence tek güzel tarafı x-men ve fantastik dörtlüğün marvel geri dönüyor olması başkada iyi bir tarafı yok üstelik x-men ve fantastik dörtlün şu ana spider-man yaptıklar filmleri gibi yapmaların da korkuyorum.

1 Like
2 Likes
2 Likes

Filmin korku temalı olması merak ettiğim bir unsurdu. Çizgi roman uyarlamaları stereotype olsun istemiyorum.

1 Like

Eğer Captain Marvel diğer karakterler gölgeleyecek kadar güçlü olacak ise Endgame de sonra Avengers film çekmesinler daha iyi zaten Fantastic Four ve X-MEN geliyor. Fantastic Four ve X-MEN gibi ekip filmler haricinde Avengers üyeleri için solo filmler de devam etsinler bir de yeni bir İron man ve Captain America istemiyorum artık.

1 Like

1 Like

Avengers’ta böyle bir değişim olmasını hiç istemiyorum. Mevcut çekirdek kadroya bakınca Iron Man, Cap, Thor ve Hulk’u görebiliyoruz. Serinin devamında bu kadronun Strange, Black Panther, Captain Marvel ve Star-Lord şeklinde değişmesi ne kadar iyi bir fikir tartışılır.

2 Likes