D23 Expo Platformu

Disney 2 sene de bir yapılan etkinliği bu sene 23-25 Ağustos arasında yapılacak MCU 5.Faz da burada açıklanacağı tahmin ediliyor. Ben şahsen Star Wars yol haritası da burada belli olacağın düşünüyorum. FOX Kısımında avatar devam filmler ve Alita 2 duyrulsa güzel olur. Sizin beklentiniz neler?

1 Beğeni

Bir sonraki Live-Action Disney hikayeleri hakkında bilgiler paylaşsalar güzel olabilirdi.

1 Beğeni

Recess yeniden başlasın.

recess

2 Beğeni

Katılıyorum! Gelişmiş teknoloji ile yenisini yapsalar çok güzel olurdu!!

3 Beğeni

She-Hulk’la ilgili gelişmeler gelebilir belki. Avengers’ın ilk altı kişilik kadrosu baştan sona değişiyor, sadece Hulk aynı kaldı.

1 Beğeni

Hulk olmaz yeni Avengers 6’lısında. Russolar Hulk’ın kolundaki hasarın kalıcı olduğunu, ve bundan sonra evrenin dövüş açısından pasif bir noktasında yer alacağını belirtti. Mentor falan olacak yani anlayacağınız. Yada Tech boy falan.

1 Beğeni

Mandalorian fragmanıda D23’de gelecekmiş bu arada.

1 Beğeni

Hulk’tan çok Beast gibi davranmaya başlamıştı zaten.

4 Beğeni

The Mandalorian fragmanı ile beraber Star Wars Episode IX Rise of Skywalker’ın da fragmanı yayınlanacağı söyleniyor. The Mandalorian fragmanı geleceği kesin olsa da Rise of Skywalker fragmanına pek ihtimal vermiyorum açıkçası. Rogue One ve Solo a Star Wars Story’i ayrı tutarsak Force Awakens ve Last Jedi’ın yeni fragmanları hep Ekim aylarında çıktı. Bu filmde de muhtemelen aynı şekilde olacağını düşünüyorum.

3 Beğeni

The Last Jedi’ın gişede beklenenin altında kalmasından sonra üç fragman yayınlamaya karar vermiş olabilirler. Final fragmanını da Avengerslarda olduğu gibi bir ay kala yayınlayabilirler.

1 Beğeni

The Last Jedi değil Han Solo gişede bekleneni vermedi. The Last Jedi 1 milyar dolar gişe yaptı. Ve beklenen rakam ulaştı.

Solo ana seriden olmadığı için onu kıstas almadım. The Last Jedi içinde beklentiler 1.5B civarıydı diye hatırlıyorum.

1 Beğeni

Öyle olabilir ama film oyuncak satışları iyidi.

Yeni Star Wars filmleri içerisinde Solo a Star Wars Story dışında gişede bekleneni vermeyen yok diye biliyorum ben. The Last Jedi’ın gişesi Force Awakens’a göre düşük olsa da ve Çin pazarında batsa da yine iyi bir performans sergilemişti gişede.

2 Beğeni

Umarim D23-EXPO da alita ve Alien devam filmler açıklanır.

Alien lütfen. :pray:

1 Beğeni
1 Beğeni