Cyberpunk 2077

2012 yılında duyurulan Cyberpunk 2077 yaklaşık 7 yıllık bir yapım aşamasından sonra 19 Kasım 2020’de piyasaya sunulacak. Bu başlıkta oyun ile ilgili haberleri paylaşıp, gelişmeleri takip edebilirsiniz.

8 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

Cyberpunk 2077 hala oynanabilir değilmiş. E3’te de oynatmayacaklarmış. Neye gazladınız lan o zaman E3’te döktürecez diye? Gönlüm Witcher 1 remake istiyor, inşallah öyle bir şeyler gelir.

1 Beğeni

26 Ağustos Pazartesi Dying Light 2 canlı yayını

30 Ağustos Cuma Cyberpunk 2077 canlı yayını

Güzel hafta.

5 Beğeni

Neyse hayal kurmayalım şimdi :sleepy:

2 Beğeni

En azından gözükmeli Cyberpunk’ta bu muhabbetten sonra.

4 Beğeni

Çok ilginç bir durum. Oyunu oynamadım henüz, içerisindeki imkanlar bu diyaloğu da anlamlı kılıyordur belki de.

3 Beğeni

Sadece o anlık geleceğe gittim savaş gördüm diyaloğundan fazlası olmasını diliyorum, umarım az da olsa bağlantılı bir şeyler görürüz, ufak bir isim bahsi bile yeterli bana

3 Beğeni

Oyunu oynadıktan sonra fikrim değişir mi bilmem de, easter egg’in ötesinde bir şey istemem iki evrenin denk gelişine dair. :coolstory:

3 Beğeni

Değişir :thanos1:

3 Beğeni

Mesela; bir karakter “ya bi kadın gördüm, sanki eski yılların kıyafetlerini giymiş ve kılıcı vardı inanabiliyor musunuz!” minvalinde bir şey duysam yeter. Yani buna benzer, hızlıca geçilen bir olay ama bizi geçmişe götüren. Bu yani, bu kadar kâfí :upside_down_face:

3 Beğeni

Çok iyi olmuş.

2 Beğeni

Cyberpunk 19 Kasım’a ertelenmiş :feelsbadman:

3 Beğeni

Together with @DarkHorseComics, we’re proud to announce Cyberpunk 2077: Trauma Team, new comic series!

8 Beğeni

Cyberpunk 2077 online etkinliği olacak mı? Olacaksa ne zaman olacak?

1 Beğeni

Yarın saat 19:00 da sunum var.

3 Beğeni
8 Beğeni

Bu oyunun amacı ne?

Link’teki yazıdan alıntı:

You can pick your genitalia — penis, vagina, or none — and, if you pick penis, you can choose to be circumcised or uncircumcised.

3 Beğeni