Coruscant - Star Wars Platformu

Obi Wan The En Kral Karakter

5 Beğeni

Açık dünya bir star wars oyunu mu. Ay hadi inş.

3 Beğeni

En sonunda açık dünya olan bir Star Wars oyunu hayalime kavuşacak olmama mı sevineyim yoksa bunun yaşayan bir şehir yapmaktan aciz olan Ubisoft elinde gerçekleşecek olmasına mı üzüleyim bilemedim :takeabreath:

3 Beğeni

Muhtemelen duymuşsunuzdur ama Epic Games’te Star Wars: Battlefront II ücretsiz oldu

6 Beğeni

Sallamanın da bir adabı olur.

1 Beğeni

3 ay önce Natalie Portman’ın Padme Amidala rolü için en az 5 filmlik sözleşme imzaladığını iddia eden site WGTC :takeabreath:

1 Beğeni

Obi Wan dizisinin introsu bu olmalı. Açıp açıp izleyesim geliyor.

5 Beğeni
1 Beğeni

Son of Dathomir çizgi romanını okudum. Öncelikle ana hikaye iyi. Sidious’un Mother Talzin’i ortadan kaldırmak istemesi, bunun için bizzat harekete geçmesi falan bayağı güzel bir fikir de her şey çok hızlı gerçekleşiyor. Hop o oluyor, hop bu oluyor, yaşanan olaylardan etkilenemiyorum. Maul’un kaçışı, Dooku ile Grevios’u ele geçirişi, Mother Talzin’in öldürülüşü falan hızlıca yaşanıyor. O yüzden güzel bir hikayenin basit ve zayıf bir şekilde işlendiğini düşünüyorum. Animasyon olarak düzgünce işlenişini görmek isterdim. Zaten Clone Wars için girişilmiş bir hikaye ama tamamlanmamış işte. Hala yapılabilir ama. Sonradan Clone Wars’a bölümler ekliyoruz şeklinde olmaz da 1-1.5 saatlik film şeklinde yapılabilir. Zaten ben animasyon dizilerinin yanında böyle fırsatı kaçmış sağlam hikayelerin animasyon filmlerini de yapsınlar istiyorum. 7. sezonda neden işlemediklerini anlamadığım Palpatine’in kaçırılması gibi olaylar film olarak anlatılabilir.

2 Beğeni

Expanded Universe’ün kattığı çok şey var Star Wars’a ama bazen de 1-2 sayıyı doldurmak için temeli iyi kurulmuş karakterlerin gidişatını etkiliyorlar. Franchise’ın lokomotifi günümüzde dizi - film olmuşken çizgi roman ve romanların biraz daha kenarda köşede kalmış olayları konu edinmesinde fayda var.

Marvel ve DC bu tür konuları Earth bilmem kaçta oluyor bunlar farklı diyerek çözüyor ama Star Wars geçmişteki Legends ayrımıyla bir sınıflandırmaya gitmişti zaten.

Tekrardan yeni Star Wars filmleri izleyebilmek için dünyayı yok etmeyi istemek mi? Süper motivasyon anasını.

thanosunkinden iyi :writing_hand:

1 Beğeni

Kardeşim aklımı okudun.

1 Beğeni