Çocuklarıma İzletirim Dediğiniz Dizi/Film

Geekmuhit’te severek okuduğum böyle bir başlık vardı diye hatırlıyorum. Burada neden olmasın? Benim evladım şunu bilse izlese ne iyi olurdu, oturur konuşurduk dediğiniz dizi/filmleri alalım.
Ben kesinlikle Over the Garden Wall 'u izletirdim.

3 Beğeni

Muhitteki güzel başlıklardan biriydi, açılması güzel oldu severdim hep bu başlığı.

Ben net, kuşkusuz, izlememek için baya bir itiraz etmediği sürece izletirim dediklerim bunlar ;

• Lord of the Rings Trilogy
  • Star Wars serisi
  • Harry Potter serisi
  • MCU / DCEU / Fox / Sony süperkahraman filmleri
  • Yu-Gi-Oh serileri
  • Ben 10 serileri
  • Bakugan serileri
  • Justice League / Young Justice / Batman TAS
  • Attack on Titan
  • Death Note
  • Castlevania
  • Game of Thrones
  • Black Mirror
  • Chernobyl
  • Catch-22
  • Les Miśerables

Bu listeye şüphesiz bir sürü şey daha eklenir fakat bana bu soru sorulduğunda listem bu olurdu genel hatlarıyla.

Tabiki tırtlar var fakat sonuçta herşeye rağmen iyisiyle kötüsüyle o döneme damgasını vurmuş, iz bırakmış, geek damarlarımızı kabartmış şeyleri izlemesini izlerim.

Listede özellikle sonlara doğru olan öğeleri bizzat izleyip daha iyi bir insan olmasını, sevgi saygı nedir bilmesini, sevmeyi öğrenmesini ve kendinden önceki kuşaklarda insanoğlunun dehşetinin nelere yol açtığını izlemesini görmesini isterdim.

7 Beğeni

Ben buraya çok ekleme yaparım ama Kim Possible kesinlikle benim için üst sıralarda.

4 Beğeni

Çocuğum olursa kesin izletirim ben bunu hissi her Avatar’ı izlediğimde geliyor bana.

7 Beğeni

Man of Steel
Batman v Superman; Dawn of Justice

5 Beğeni

Ben sık boğaz etmezdim çocuğu, takılsın kafasına göre. Belli yaştan sonra öneririm bir şeyler izlerse izler.

@Buggy ebeveynliğini sorgulamak bana düşmez ama çocuğa ne bu kin be kardeşim? :rofl:

6 Beğeni

Jdjdjsjdjdjfd ya illa çocuk yaşlarında mı yani. Ben direk ne izletirdiniz diye cevapladım soruyu çocuğunuz olsa. İzlesin büyüyünce işte işi ne eşşek sıpasının.

4 Beğeni

Kaportacıya ver bence.

5 Beğeni

Pokémon.

5 Beğeni
3 Beğeni

Çocuğuma değil ama küçük yeğenlerime izleteceğim animasyonların listesini yapmıştım. İlk olarak şunları izletirim herhalde:

9 Beğeni

Orası tabi ki de öyle canım. Çocuğa bıçak zoruyla bir şey izletmez kimse :D. Ama bu youtube camiası ve her yerde bir sürü çöp yapım varken, bir yaşa kadar aile denetimli izlemesinde bir sakınca yok bence.

2 Beğeni

Hayao Miyazaki ve İsao Takahata yapımlarının çoğunu izletirim de özellikle ilk izleteceklerim bunlar olur. Daha da büyüyünce Ateşböceklerinin Mezarı’nı izletirim, ağlasın biraz. :thanos1: :

6 Beğeni

Foster’s Home for Imaginary Friends, benim de listemde. Yıllar oldu izleyeli ama hala daha kendimce hayali bir dost yaratıp onunla maceradan maceraya atlıyorum. Okuldan koştura koştura gelip televizyonun karşısına geçtiğim zamandan bu yana hiç etkisini kaybettirmedi bende bu çizgi film.

5 Beğeni

Tabiki Spider-man ve X-men animated series.

2 Beğeni

Attığım eserlerin kaliteleri tartışılır olsa da hepsinin 4-10 yaş arası çocuklara çığır açacak filmler olduğunu düşünüyorum. Bana açmışlardı.

Dipnot: Daha önce atılmamış film/dizilerden seçtim. Yoksa Avatar:The Last Airbender, Star Wars, Harry Potter, Iron Giant ve Over The Garden Wall kesinlikle bu listede yer alırdı.

6 Beğeni

Bu başlıktan anladığım kadarıyla harika bir baba olacağım.

-Baba “şunu” izleyebilir miyim?
+Git ödevini yap lan eşek sıpası (PAAAT)

2 Beğeni

Monster House’un değerini bilen birilerinin olduğunu bilmek güzel.
:cool:

3 Beğeni

Miyazaki filmlerinin hepsi ama özellikle bu film :’)

3 Beğeni
5 Beğeni