Chilling Adventures of Sabrina

Kısa sürede büyük başarı yakalayan Sabrina dizisi ile ilgili sohbetlerimizi bu başlık altında yapabiliriz.

2 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni

izleyenlerden kiernan shipka için yorum alabilir miyim? kendisini mad men’de çok seviyorum ve burada nasıl olduğunu merak ettim.

3 Beğeni

Fena değil güzel oynuyor.

1 Beğeni
  1. sezondan beni kendisine bağlayan 2. sezonda da yüzümü kara çıkartmayan dizidir. 3. sezonu için çok heyecanlıyım.

Yeni sezonda Nick’in geri dönüşünü nasıl anlatacaklar çok merak ediyorum. Oyuncuyu da regular yaptıkları için çabuk hallolur gibime geliyor.

6 Beğeni

İzlemeye başladın mı acaba? Yorumunu merak ettim.

1 Beğeni

yok izlemedim. izlemeyi de hiç düşünmüyordum zaten :d

3 Beğeni

Niye ya? Büyülü işler olarak gideri var. Bence ilk bölümü açıp bir dene.

1 Beğeni

hem güncel izlediğim dizilerin kalan bölümleri hem de izlemeyi çok istediğim uzun bir watchlist’im var ya. buna hiç sıra gelecek gibi değil.

2 Beğeni

Sadece ilk bölümüne baktım. Okula giderken izlemek için indirmiştim aylar önce. Okul yolu için ölüm gibi olan otobüste bile sıkıcı geldi bana ya. Oyunculuklar Kiernan Shipka hariç çok zayıf. Shipka da tatlışlığıyla kurtarıyor. Sahneler nedense yorucu ve abartılı (özellikle oyunculuk açısından). Hiç beğenmedim. Benim için 5 izlenebilir demek, ama izlemeyi başaramadım. 4/10. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

image

1996-2003 döneminde yayınlanan Sabrina dizisi çok eğlenceliydi.

3 Beğeni
1 Beğeni

@melkor

3 Beğeni

Heyecanla bekliyorum

2 Beğeni

@Melkor yarın Fragman geliyor.

2 Beğeni

Sonunda :joy::joy:

2 Beğeni