Cassian Andor

1 Beğeni
3 Beğeni

Mandalorianı gördükten sonra bu diziyi de büyük bir merak ve heyecanla bekliyorum

3 Beğeni

Star Wars dizilerinin ilerisi için asıl izlenim edineceğimiz yer burası bence. Hem filmle kıyaslama imkanı var, hem de sınırları önceden çizilmiş bir karakterin öyküsüne yer verilecek.

1 Beğeni

Bu dizi Rogue One’ın verdiği havanın %25’ini bile verebilirse Mandalorian’ı bile katlar.

Rogue One’da tam ikinci dünya savaşı filmi gibi bi hava vardı ve o tehlikeli atmosfer mükemmeldi. Umarım bu dizide öyle olur.

2 Beğeni
1 Beğeni

Bu dizi Mandalorian’a göre filmlerle daha bağlantılı bir dizi olacak gibi. Bir keresinde geçtiği dönem buna çok müsait. Disney’in kullanmaktan feci zevk aldığı şeyler içeriyor geçtiği dönem.

İlk başta gereksiz olarak görsem de bu dizinin güzel olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Bence hala gereksiz. Yani cassian andor kim abi allasen, kimin umrunda merak ediyorum. Ne yaptı da böyle dizisi gelecek bi karakter oldu anlamıyorum. Bambaşka, yepyeni karakterler anlatabilirler ama böyle boş karakterlerle harcıyorlar markayı. Oyuncak bile sattıramamış karaktere dizi çekiyorlar :palm:

2 Beğeni

Gelecek 3 Disney + Star Wars dizisi daha var sanırsam. Onlardan bayağı umudum büyük. Obi Wan dışında başka bir bilindik karaktere daha dizi duyurulacağını düşünüyorum.

1 Beğeni
1 Beğeni
3 Beğeni

İyi güzel de,umarım Kennedy ve gibilerin eline düşmez proje.Obi-Wan’a şılak diye bariyeri koydular vallaç

1 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni

Hayatta inanmam, doğruysa Obi-Wan’dan bile daha çok hype yaparım bu diziye.

2 Beğeni

Rogue One’ın prodüksiyon sürecinde Lucas dahil olmuş muydu?

1 Beğeni