Captain Marvel - Spoiler'lı İnceleme

Yayınlandığı yer: http://sonkule.com/index.php/2019/03/08/captain-marvel-spoilerli-inceleme/

Marvel Studios’un bizlere sunduğı filmler içerisinde belki de hiçbiri vizyona girmeden önce bu kadar tartışılmamıştı. Özellikle Brie Larson üzerinden o kadar büyük kargaşa çıktı ki, takip etmesi yıpratıcı hale geldi. O konulara hiç girmeden izlediğim filmden bahsetmek istiyorum. Captain Marvel, Marvel Cinematic Universe’e katılan son iki büyük karakterin aksine ilk kez solo filmi ile seyirciye…

Credit sahneleri hakkında spoiler alabilir miyim? Ona göre bekleyeyim

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Ciddi mi supo? HD ise paslasana bana :smile:

Hd-cam aga ya :grimacing: korsan çekim…

Ben beğendim filmi ya öyle aşırı feminizm havası filan da hissetmedim

1 Beğeni

Endgame spoilerı içerebilir!
Ilk kredi sahnesinde Infinity War sonrasi kalan Avengerslar Avengers üssünde toplanmıslar, Fury’nin elinden dusen aleti inceliyorlar. Ilk olarak Steve’i görüyoruz ki baya coştu salon. Aletin ucunda kim oldugunu bilmek istiyorum vs. olaylari derken arkalarini bir dönüyorlar Captain Marvel. Fury nerde diye soruyor, ki bu demek ki Endgame fragmanında Captain Marvel kesilmiş. Tam su sahnede

İkinci kredi sahnesi ise şu kediyle ilgili pek önemi yok.

Ps: Ben filmi begendim, karakteri tekrar gormek icin sabırsızlanıyorum. Avengers ekibi ile dinamigini gormek icin vs… Filmdeki feminislik vs neden bu kadar abartilmis anlam veremedim, gayet dozundaydı. Etkileri hic yok degil ama b*kunu da cıkartmamışlar.

3 Beğeni

Yalnız efsane sahneymiş credit için. Ama ben Captain Marvel’ın daha epik girmesini beklerdim

1 Beğeni

Ay bilmiyorum ya simdilik elestiremeyecek kadar yüksek durumdayım, yarına muhtemelen bir kac seyden hayıflanırım ben de…

1 Beğeni

Filmle ilgili beğenmediğim 2 kısım var;
Nick Furynin göz olayı
Ronan

1 Beğeni