Bugün ne yapmalı ? 💫

Üstteki üyeye bugün gerçekleştirmesi için küçük bir öneride bulun. Belki günü boş geçen insanlara o günü değerlendirmek için yardımcı olabilir. Bir nevi harekete geçmek için bir adım. Bu izlemek için bir dizi/film olabilir en basitinden ya da ziyaret etmesi için bir yer olabilir, akla gelebilecek her şey. Kim bilir belki de onun için bugün yataktan kalkmak için bir amaç bulabilirsin.

7 Beğeni

Her filmini izle.

5 Beğeni

Gün içinde herhangi bir egzersiz yap, en basitinden yürüyüş olabilir.

5 Beğeni

Diksiyon ile alakalı araştırmalarda bulun. Konuşmalarımızın içeriğinden çok biçim, tonlama ve vurgular ile karşı tarafı etkilediğimizi unutma.

6 Beğeni

Aynanın karşısına geç bi sigara yak lütfü.
Ulan ben ne günah işledim allahım diye bi düşün. 2-3 saat konuş kendinle, ikna et kendini çekici bi herif olduğuna. Unutma lütfü sen değerlisin :gift_heart:

12 Beğeni

Sigara içme yiğidim dumansız yaşa.

3 Beğeni

Elimde bir bira ile soğuk kumlara oturmak ve ismini hakkını en güzel geceleri veren Karadeniz’i, yüzüme çarpan serin rüzgarla izlemek istiyorum.
İki sorun var sadece.
1)Dışarıda, özellikle de sahilde, içki içmenin çok kıro bir hareket olduğuna inanıyorum.
2)İçki içtikten sonra iki gün midem beni öldürüyor.

3 Beğeni

Saat 12’yi geçiyor. Aklı boşlamaya başladı yine arkadaşın

5 Beğeni

2019’un nasıl geçtiğine dair bir düşünebilirsin belki. Ben her sene oturup bu senenin en güzel olaylarını, en mutsuz olaylarını, favori dizi/film aklına gelebilecek çoğu şeyi yazıyorum. Böylece elimde her seneden minik hatıralar kalıyor. Senin için de öneri olabilir.

4 Beğeni

Forumda eski konulara bakarken fark ettim ki uzun zamandır sessiz kalan bazı başlıklar varmış. Bugün o başlıkları hareketlendirmeye karar verdim. :cowboy_hat_face: Bazen dizinin filmin kendi başlığı oluyor ama fark etmediğimiz için genel kategorilerde sohbet ediyoruz, biraz ön plana çıkmış olur başlıklar. Yardım etmek isteyenler katılabilir.

4 Beğeni

4 Beğeni

Bence de çok iyi fikir.:+1:t2:

2 Beğeni