Brooklyn Nine-Nine Karakolu

FOX’un iptal etmesi ve NBC’nin kurtarmasıyla bayağı konuşulan güzide dizi Nine-Nine da bir başlığı hak ediyor zannımca. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

8 Mart’ta Lin Manuel Miranda’lı bölüm çıkıyor :sparkling_heart: :heart_eyes:

2 Beğeni

Bu diziye yeni düştüm. Harika.

3 Beğeni

İzlediğim dizilerde en sevdiklerim arasında. İçinde her türlü şey bulabiliyorsunuz; komedi, aksiyon, her karakterin ayrı ve güzel hazırlanmış hayatları, popüler kültür referansları ve daha niceleri…V1_UY268_CR3%2C0%2C182%2C268_AL

4 Beğeni

Fox’un bu diziyi iptal etmesini hiç anlayamamıştım.

1 Beğeni

Zaten Fox hiçbir zaman Brooklyn 99’a yeterince değer vermedi. Hem reklam bakımından olsun hem de dizinin bütçesi olsun.

2 Beğeni

Bu sezon pek zevk almıyorum ben ya. Her bölüm birbirinin aynısı gibi geliyor. Gina’nın gitmesiyle tadı kalmadı pek.

8 Beğeni

Diziyi izlemeye geçtiğimiz haftalarda başladım 3. sezona geçmek üzereyim ve izlediğim en iyi dizilerden biri olabilir… Cidden karakterlerinin her birinin apayrı bir kişiliği var ve bu diziyi özel kılıyor bence. Gina şu ana kadar en sevdiğim karakter olmuştu. Gittiği sezona daha başlamadım ama gidecek oluşu beni çok üzdü.

1 Beğeni

Gina gidince dizide büyük boşluk oluşuyor.

2 Beğeni

Yaklaşık iki kere tam olarak döndüğüm, sıkıldığım zaman random bölümlerini açtığım güzel dizi. Ahh ahh yeni sezon gelsin artık BU HASRET BİTMELİ

2 Beğeni

En fazla 3 sezon süreceğini düşündüğüm bir diziydi ama kimi zaman önceki sezonlardan daha da güzel bölümlerle devam etti.

1 Beğeni

Hoşgeldin :grin:

1 Beğeni

Komedi dizisi izlemeyi seven birisi değilim genel olarak. Ama 9-9 benim için farklı bir kalibrede ya. Çok seviyorum bu ekibi. Bayağı farklı bir tona sahip.

NINE-NINE!

2 Beğeni

Birinci sezonun yarısındayım, kahkahalar attırmıyor ama eğlenceli bir dizi. Bir komedi dizisinde en önemli olan şey, şakalardan da önce, izleyiciye karakterleri sevdirebilmek diye düşünüyorum. Holt, Amy ve Terry’e bayıldım. Charles ve Gina’dan nefret ediyorum. Jake’e de bazen gülüyorum bazen de hoşuma gitmiyor hiç.

Kesinlikle sıkıcı değil ama komedi konusunda biraz daha kalite lazım.

:smiling_face_with_three_hearts:

1 Beğeni

O zaman en sevdiğiniz iki karakter

• Jake
  • Amy
  • Rosa
  • Gina
  • Holt
  • Charles
  • Terry
  • Scully
  • Hitchcock
  • Cheddar

0 oylayanlar

Amy ve Holt’u bireysel olarak daha çok sevmekle beraber Jake & Gina ikilisinin beraber olduğu bölümlerin yerini Cadılar Bayramı hariç hiçbir şey tutamaz benim için.

2 Beğeni

Şu dizinin en sevdiğim yanı karakterlerin hiçbiri bir diğerinden kopuk değil. Jake ve Gina, Holt ve Amy, Charles ve Jake, Gina ve Terry, Rosa ve Charles vs. vs. hepsi için çok farklı bağlar oluşturmuş olmaları diziyi çok daha sevilebilir kılıyor benim açımdan.

2 Beğeni

Şimdi düşündüm de Jake ikililere sahip olmasa bayağı sıkıcı karakter. Düşünsenize Jake & Rosa, Jake & Boyle, Jake & Terry, Jake & Holt, Jake & Gina, Jake & Santiago. Bu ikililerle beraber adam yükselirken arkadan karakter gelişimini yaşıyor. Tek başına olsa bu karakter gelişimi sıkıcı gelirdi ama böyle mükemmel ve tam kararında oluyor her şey.

4 Beğeni

Gina’yı o kadar çok seviyorum ki cidden anlatamıyorum… Ekibin geri kalanıyla birlikte gördüğümde daha çok sevinsem de tek başına da gayet eğlenceli bir karakter. Hatta oynayan abla da neredeyse aynı vibe a sahip bir insan, o da çok sevimli:)) resim

2 Beğeni
1 Beğeni