Blade

Filmde Mahershala Ali’yi Blade rolüyle izleyeceğiz.

2 Beğeni

Wesley Snipes da olsaydı filmde.

1 Beğeni

Wesley Snipes, Ben Amca’yı oynas…oh wait

3 Beğeni

Bu film R-Rated olmazsa, alsınlar başlarına çalsınlar.

2 Beğeni

Netflix işlerini retconladılar bunla beraber galiba.

1 Beğeni

İmkanı yok, en fazla 15+ Disney ile. Minimum kan.

1 Beğeni

Film PG-13 olacak-mış.

1 Beğeni

Onlar artık yok sayılıyor. Zaten filmler hiçbir zaman varlıklarını kabul etmemişti. İçlerinden sadece Daredevil’e üzüldüm.

1 Beğeni
5 Beğeni

4 Beğeni

Yönettiği filmlere bakmak için IMDB’ye bakmıştım, çok geniş bir dublörlük kariyeri varmış. :smiley:

Yönetmenliğine geri dönersek, aksiyon filmi için çok iyi bir seçim.

2 Beğeni

Ben Black Widow filmi için de bu tarz birini istiyordum. Hatta direkt bu adamı istiyordum. :smile:

Chad Stahelski daha da iyi olur gerçi.

2 Beğeni

Blade film mi dizi mi olacak %100 bir kesinlik var mı?

1 Beğeni

Bildiğim kadarıyla bir açıklama olmadı. Haberlerde de özellikle bakıyorum dizi veya film kelimesi geçmiyor. Ben film olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Dizi olmasından o kadar korkuyorum ki. Kanlı dizi olacağına, +13 film olsun tercih ederim. Spastik koreografilerine gelemem kansızlığa gelirim. Blurlasınlar gerekirse ona da razıyım.

1 Beğeni

Büyük ihtimalle film olacak çünkü Disney Plus için açıklana projeler hepsin de disney Plus logosu vardı. Blade yoktu.

Film olacak bence ya.Malesef pg13 olacak bir de.Risk alıp +18 yapsalar keşke.Kimse niye yapıyorsun demez karakter zaten öyle olmalı zaten düzgün uyarlayacaklarsa.

1 Beğeni

Abi galiba filmi Space Jam sandı.

2 Beğeni

Mahershala Ali filmde başrol. Şu an Dr.Strange sonrası en çok beklediğim film. Çok iyi cast

2 Beğeni