Black Widow

En azından Şubat’ta izleriz diye umudum vardı. Bekle şimdi 8 ay.

1 Beğeni

Olum bunun zaten ertelenmeyeceğini düşünen vardıysa çıksın burdan

1 Beğeni

EhAuxQ8XYAA0jt1

3 Beğeni

Ertelenseydi kafamdaki tarihti ve o oldu. Haliyle diğer filmler de daha sonra oluyor. Ama asıl kötü olan en uzak filmlerin daha ne kadar ileriye atıldığı offf.

1 Beğeni

cok uzak bir tarih gelde bekle simdi

1 Beğeni

Şimdi bu işin bi’de 2022 yansıması var. Önümüzdeki haftalarda duymaya başlarız. Eternals Kasım olduğuna göre muhtemelen Spider-Man 3 Aralık ayında durmayacak. Zaten yakın zamanda çekimlerde başlayacak gibi durmuyor. 2022 yaza ışınlanabilir. Black Panther 2 son olayların ışığında Mayıs 2022 yerine 2023’e ertelenip, Thor: Love and Thunder ve Doctor Strange in The Multiverse of Madness için daha sağlıklı bir yer açılabilir.

Ama her zaman dediğim şu olay var. Mühim olan filmlerin çekilmesi. Çekilsin biz bir şekilde izleriz. Lakin İngiltere de vaka sayısı artıyor. Tekrar İngiltere de çekimler durdurulursa bu sefer toplu patlar her şey. Zira Doctor Strange in The Multiverse of Madness, Captain Marvel 2 ve Ant-Man 3 İngiltere de çekilecek. Hatta Batman bile zarar görebilir. Adamlar zaten bir türlü çekim yapamadı. Olaylar çıkıp durdu.

1 Beğeni

İngiltere de vaklar artarsa başka yer de çekerler. Bu noktada sonra tüm dünyanın kapancağın sanmıyorum.
Ek: Doctor Strange 2,Captain Marvel ve Ant-Man 3 planlana tarihler de çekimler başlasalar dahil vizyon takvimler en az 1 yıl ertelenecek. Bu da çekimler esnasında yaşanacak aksatlıklar yönelik zaman kazanmış olmaların sağlar.

Bence 2022 de bunun telafisi kesinlikle 4 film belki de 4 dizi çıkartmak olmalı. Spiderman’i Aralık’tan 2022 şubatına ertelemezler mi peki?

Yalnız şaka maka cidden çok tadım kaçtı. Beklemiyorum artık ben bile beklemiyorum filmleri artık. Çok soğuttular.

1 Beğeni

Filmlerin daha çok para kazandırabileceği mevsimler var. Spider-man hep yaz mevsimi filmi oldu. Filmi aralık ya da şubat gibi aylarda vizyona sokmaktansa yaz ayını beklemek daha mantıklı.

1 Beğeni

Aman be dean felaket tellalısın sana sormayacağım bir daha :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Bu süreçten sonra çıkacak filmlerin çoğu çok kötü olacak büyük ihtimal.

Donunda ateş karıncaları varmış gibi “Çek baba çek çek çek” diyecekler aceleyle bir şeyler çıkacak. :DDDD

1 Beğeni

Bu pandemi hiç olmasaydı bile Marvel 3 ayda bir film ve aralara devamlı diziler şeklinde aşırı dolu bir takvime girecekti zaten. Değişen pek bir şey olacağını sanmıyorum o yüzden.

1 Beğeni

@dean @uluc45 bu konu sosyal medya çok tartışıldı bugün sizce ne olur? Bence ya dijital de yayınlanacaklar diğer filmler ile birlikte ya da filmler erteleyip diziler odaklanacaklar.