Black Widow

Marvel Studios henüz Spider-Man: Far From Home’un sonrası duyurmasa da geleceğini bildiğimiz filmlerden bir Black Widow. Filmle ilgili gelişmeler hızlanmış vaziyette. Haberlerin başlığı ise burası.

2 Likes

Filmin Rated R olup olmayacağıyla ilgili konu netleşmişe benziyor.

2 Likes
1 Like

Filmde N’Kama mı düşünülüyor acaba? :thinking:

1 Like

Bu film aşırı gereksiz. Hadi daha önce çıksaydı yine bir nebze anlardım ama şu an bir mantığa oturtamıyorum.

Avengers sonrası ya da Age of Ultron civarında olsa çok daha merakla beklediğim bir film olurdu. Phase 4 epey uzay odaklı geçecek gibi göründüğü için, şu an bu filmin tek merakla beklediğim yönü dünyada geçecek olması ve Winter Soldier tarzı bir öykü sunma ihtimali.

1 Like
1 Like

İnşallah Emma Watson olur onu çok seviyorum.

1 Like
1 Like
1 Like
1 Like

Big If true

1 Like
1 Like

Bi aralar film için adı geçen isimlerin arasında Scarlet Johansson vardı. Scarlet Johansson. Scarlet Johansson! Cidden. Unutldu gitti ama vardı böyle bi akıl tutulması.

Keşke biraz cesur olup bu filmi 2016’dan önce çıkarsalardı. Evrenin her türlü diyarını, inceliğini, mistisizmin dibini gördükten sonra bizim ajanın pivvv piuuuvuna dönmek ilgi çekici olur mu bilmiyorum.

1 Like

Winter Soldier kafası, araya biraz da Bourne katıp enrika/ajan hikayesi yapabilirlerse gayet olur.

2 Likes
1 Like

Dün Youtube’da trendlere çıkan Jimmy Kimmel’a konuk oldukları videoya baktım. Konuklar Hemsworth, Paul Rudd, Robert Downey, Scarlett Johansson’du. Jimmy, Scarlett’e “film ne zaman geliyor?” gibisinden laf attı. O da “ne duyamadım, ne filmi?” diyerek saf ayağına yattı. R.Downey ise “oo pazarlama gereği konuşamıyoruz” diye espri yaptı gülüp geçiştirdiler.

Bu kafayı anlamıyorum. Spider-man: Far From Home fragmanı çıktı ama Marvel’a sorsak hala “spider-man ölmüş olabilir” diyecekler. Neyin gizemini yapıyorsunuz. Black Widow filminin geleceğini sağır sultan bile duymadımı!.

2 Likes