Black Panther 2

İlk filmin muazzam başarısının ardından elbette ikinci film kaçınılmazdı. Marvel filmi 2021 için hazırlıyor. Haberler ise bu başlık altına toplanıyor. Film ile ilgili haberlerinizi ve yorumlarınızı bekliyoruz.

İlk filmin Oscar’a aday olması yılın en iyi şakasıydı.

3 Beğeni

Oscar’ın şu an yaptığı her şey birer şaka

7 Beğeni

RT Puanı 100

1 Beğeni

Aşşşırı overrated

2 Beğeni

zenci panter 2, şimdiden taze domatesler hazır.

2 Beğeni

Bir süperkahraman filmi iken dahi tahammül edememiştim ancak şu an yetmezmiş gibi zenci goygoyunun başatlarından biri olarak bahsedilmeye başlandı. 2021 zor geçecek.

3 Beğeni

10 dalda oscar adayı olucak bu film rez
2.filmden beklentilerim wakandaya daha derin girmeleri.Siyasi sistemi sokakları halkını merak ediyorum çetelerini vs.
Aquaman de ilk filmden girmedi bu tarz olaylara sanırım bu tarz şeyleri hep 2.filmlere atıyorlar.Wakanda da muhteşem bir yer umarım daha detaylıca görürüz

1 Beğeni

Villain olarak hangi karaktere yer verilecek çok merak ediyorum. Benzer şekilde Aquaman’de de merak ediyorum bu durumu.

1 Beğeni

Filmin oscar alma sebebi o kadar belli ki bildiğin propaganda.

1 Beğeni
2 Beğeni

5 Beğeni

Bu da düşmandan anti-heroluğa giden bir yol izler bence. Sadece düşman olarak bırakacaklarını sanmıyorum.

4 Beğeni

Bu konuyla ilgili haberler çıktığında pek ihtimal vermiyordum, sürpriz oldu.

Atlantis teknolojisinin Wakanda teknolojisine denk olması iyi bir tercih gibi duruyor ama Wakanda yeni yeni anlaşılmışken bilinmeyen ikinci bir medeniyetin ortaya çıkması tartışılır bir karar.

MCU’nun son dönem kararlarına bakınca tempoyu artırmışlar gibi geliyor bana.

3 Beğeni

Olursa kim oynar, yada oynamalı sizce ? Luke Evans adı çok geçiyordu ama sanki daha genç birini cast ederler gibi geliyor.

1 Beğeni

Namor’u uzun zamandır bekliyorum. Black Panther 2’de çıkmasını da çok isterim ama dün çıkan habere güvenmemek lazım. Zira haber We Got This Covered’dan geldi. Bu site maalesef piyasadaki en yalan haberleri yapan site. Yüzlerce yalan haber yapıp birinin birinin tutmasını bekliyorlar.

1 Beğeni

Atlantisin mcu da ilk girişi olacaksa film bunu güzel yapmali.Süresinin de bir 2 buçuk saat olmasi gerekir rahat kurtarmasi için yönetmenin.Ekstra orada ki işlenecek karakterleri de hesaba katarsak ilginç olacak film.
Benim ilgim artti namor haberinden sonra.Marvelda hiç bilmiyorum atlantis nasil.Sevdiğim de bir konsept bakalim

2 Beğeni

Tahtın veliahtı esmer kavruk ve bağırmayı seven bir odun diyorlar…

1 Beğeni

Namor Atlantis tahtına çok uyuyor çizgi romanlarda. Agresif ve kendi bildiğinin dışına çıkmayan bir yapısı var. Mecbur kalınmadıkça çok yanına gidilen bir isim değil. :smile:

Sinema uyarlaması ayrı bir konu ama çizgi romanda da Aquaman’e göre daha uygun bence Atlantis için. Genel anlamda ise Aquaman serisi biraz daha önde olabilir.

2 Beğeni