Black Adam

İlk etapta solo Black Adam filminin gelecek olmasından memnun değildim. 2017 SDCC’de duyurdukları vasat altı senaristten sonra ise iyice tadım kaçtı.
Ama haberdeki gibi bir senaryo işlenilir ve vahşi olmaktan kaçınılmazsa ‘en azından’ ortaya keyifli bir block-buster filmi çıkabilir. Henüz yönetmeni belli değil ama Warner Bros. , Hawkman rolü için 30-39 yaşlarında, Atom Smasher rolü için ise 20-29 yaşlarında bir aktör aramaktaymış. Siz Black Adam hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizce Hawkman ve Atom Smasher karakterlerini kim oynamalı?

Black Adam, Hawkman ve Atom Smasher aynı öyküde nasıl buluşacak anlayamadım. Daha evvel bir arada yer aldıkları bir öykü oldu mu?

Atom smasher alakasız durmuş. Hawkman ve Black Adam aynı öyküde yer alabilir tabi

1 Beğeni

Dwayne Johnson yüzünden şu karakteri Shazam’a koymayıp film çektiler ya helal olsun. Hayır Dwayne iyi bir oyuncu olsa yine neyse. Wwe’de çok sevsem de oyunculuğu vasat.

İyi de Black Adam aman aman oyunculuk isteyen bir karakter değil zaten.

Bu daha kötü. Aman aman oyunculuk istemiyorsa ayrı bir filme hiç gerek yok. Dire villian yapsalardı iyiydi

Sonuçta hayvan gibi popüler. Kendisi de bunun farkında ve solo film istedi. WB’de “körün istediği bir göz, Allah verdi iki göz” diyerek kabul etti.

2 Beğeni

Acilen Dwayne J. dan vaz geçmeleri lazım. Ego ne kadar yüksekse filmin önüne geçmeye başlıyor ki bu iyi bir şey değil.

2 Beğeni
3 Beğeni

İyi casting olunca bu şekilde kullanmak istemelerini anlıyorum ama ne gerek vardı. Hem Shazam 3’te villain olmayacak mıydı.

1 Beğeni
2 Beğeni

Black Adam filmine cidden gerek yoktu. The Rock istedi diye çekiyorlar kesin.

3 Beğeni

Bu cast ilk duyurulduğunda Shazam rolü için anlaştıklarını sanmıştım, Black Adam olarak duyurulunca çok şaşırmıştım. Muhtemelen iki denk rol olarak üçüncü filme taşımayı düşünüyor olabilirler.

1 Beğeni

Eğer anti-hero oluşunu kendi filminde göreceksek, Shazam 3 ilk başta dövüştükleri; sonra daha büyük bir tehdit için ortak şekilde çalıştıkları bir yol izleyecektir.

3 Beğeni

Bir ara böyle bir haber çıkmıştı ama sonrasında Suicide Squad serisinde önemli değişimler oldu. Shazam ile Black Adam’ın co-op yapması epey yüksek ihtimal bence de. Mevcut gidişat Shazam veya Black Adam’ın Superman’le karşılaşma ihtimalini azaltıyor ama şimdilik Superman rolünde de bir belirsizlik var zaten. Batman v Superman’den sonra benzer bir konsepti de bu kadar çabuk yapacaklarını sanmıyorum.

1 Beğeni
2 Beğeni
6 Beğeni

Dwayne “The Rock” Johnson’ı WWF’den beri takip ediyorum. Güreşçilik kariyeri bu kadar muhteşem olup da, aktörlüğe pushlandığından beri vasat olarak kalması beni çok üzdü.

Aynı şekilde yine WWE’den sonra aktörlüğe geçen Dave Bautista’nın kariyeri ise hızla yükseliyor. İlginç bi durum gerçekten.

Dwayne Johnson, Black Adam rolünü çok istiyordu, istediği de oldu sonunda. Umarım bize iyi bir karakter izletebilir diyeceğim ama pek sanmıyorum.

6 Beğeni

Ben de Dwayne’den çok sıkıldım artık, Bautista’dan daha yetenekli oyuncu bence ama artık Bautista daha komik geliyor bana. İzlerken daha çok eğleniyorum.

5 Beğeni

Nası ya, Dwayne Johnsson benim izlemekten en keyif aldığım oyunculardan biri. Evet filmleri vasat olsa da adam ultra sempatik olduğundan kendini her türlü yine izletiyor. Oyunculuğunun da gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Komik adam. Dave Bautista bana acayip itici geliyor. Esprinin bokunu çıkardıktan sonra Gotg’da ve yaptığı açıklamalarla iyice soğuttu kendinden.

5 Beğeni