Better Call Saul

Dizinin yeni sezon çekimleri başlamış. Breaking Bad filmi yüzünden biraz geç gelecek haberleri de vardı. En azından 1 senesi var gibi gözüküyor

bir de kim wexler <3

1 Beğeni
2 Beğeni

rhea seehorn :heart_eyes: yeni sezonun ocak-şubat 2020 gibi geleceğini duyduğunu söylemiş. beklediğimden erken geliyor ya keyiflendirdi bu haber

1 Beğeni

Rhea Seehorn’un 4. sezonda Howard’ı fırçaladığı sahnede ki oyunculuğu neydi öyle yav.

1 Beğeni

Yav şuraya bak, bana o kadar diziyi övdünüz başlığa yazan yok ikinizden başka. Gece gece tadım kaçtı…

yeni sezon gelince biraz canlanır buralar. ayrıca oldukça elit bir kesim tarafından takip ediliyor dizi…

1 Beğeni

İlk 3 sezonu çok güzeldi, sonra fırsat bulup devam edemedim. Netflix’e gelmiş 4. sezon sanırım, ilk fırsatta devam edeceğim.

1 Beğeni

GoT başlılığı susmuyordu da noldu eyy apex? Boş ver buraları, izle sen.

2 Beğeni

Güveniyorum size

2 Beğeni

İzlerken çok zevk aldığım bir dizi, 10’dan fazla kişiye önerdim, 2-3 kişi epey sevdi devam ediyorlar.

Ama bir sorun var ki; kendim bir türlü izleyemiyorum ya. Açasım gelmiyor, biliyorum ki açsam şıp diye bitecek. Son sezon için motivasyon cümlesi olan var mı?

1 Beğeni

If you’re committed enough, you can make any story work. I once told a woman I was Kevin Costner, and it worked because I believed it.

Ve bunu Better Call Saul’de görmemiz…

Adam gibi adam :slight_smile:

1 Beğeni

İzlediğim en iyi sezon. Karakterler iyice pişmeye başlıyor. Breaking Bad’den tanıdığımız ortamlar oluşmaya başlıyor vs.

1 Beğeni

dizi 5. sezonuyla 23 şubat’ta dönüyormuş

3 Beğeni
3 Beğeni
2 Beğeni

Ee naptın, en son başlıyordun

Yeni bi şeye başlayasım yok hiç :feelsbadman:

Bu sezon Hank’i de göreceğiz :astonished: :grinning: . Hadi be bağlayın şu diziyi en sonunda Jesse ve Walter’a ne zamandır bekliyoruz.

2 Beğeni

5.sezon harika gidiyor ya. özellikle sezonun 2. yarısıyla beraber dizi çok özel bir seviyeye çıktı. en son yanınlanan 5x8 de o kadar güzeldi ki ekrana ekmek banıyorum şu an.

saul ve kim dinamiği olağanüstü işlendi sezon boyunca. breaking bad’de kim’in hiç olmadığını düşünürsek bir noktada ayrılacak olmaları çok üzücü. bcs 5x8’de mike, kim artık oyunun içinde dedikten sonra iyiden iyiye kartelin öldürmesiyle sonuçlanacağını düşünmeye başladım. tabii ki çok daha farklı olabilir. sonuçta better call saul bu.

son bölümde saul çok büyük bir hataydı dedi ya. oradan sonra buraya gelmemeliydim falan demesini bekliyor insan ama saul 1000 dolarlık banknotlar kaldırılmamalıydı dedi lol

ha bir de çölde geçen bölüm izlemeyi çok özlemişim. kendi adıma onu fark ettim izlerken

1 Beğeni