Baxter Building - Fantastic Four Serileri

Fantastic Four platformu hizmetinizde.

3 Beğeni

Alex Ross, Fantastic Four’un 2018’deki dönüşünden yaklaşık 1 yıl önce bu tasarımları paylaşmıştı. Ufak bir heyecan olmuştu. Daha sonra öğrenildi ki o zamanlar Marvel’a bunları yeni bir seri vizyonuyla sunmuş ama o sırada şirket hala daha Fox nefretinden ötürü FF görmek istemediği için reddedilmiş. Bu kostüm tasarımları çöpe atmak için fazla güzel ama, bir noktada kullanılırlar umarım.

3 Beğeni

Marvel’ın bu stratejisi çok yanlıştı. Keza X-Men’de de bir benzeri oldu ve hatta Inhumans mutantların yerini mi alıyor sorusu soruldu bol bol. Disney’in Fox’u almasıyla bu dönem kapandı ama işler istedikleri gibi gitmese bu iki önemli seri nasıl işlenecekti merak içindeyim.

Fantastic Four bana göre Marvel’ın çekirdeği. X-Men ise çok net bir biçimde tüm Marvel külliyatının adeta yarısı. Film tarafını daha çok ön planda tutmalarını anlarım ama sırf filmleri başka stüdyo yapıyor diye bu iki seriden vazgeçilmemeliydi.

2 Beğeni

O günlerde Marvel’ın yaptıklarından bile daha can sıkıcı olan bu hamlelerin ardındaki bu niyetleri inkar edip ne güzel yenilikçi şeyler deniyorlar diye o berbat çizgi romanları okumadan savunan güruhtu. Satın alım gerçekleştikten ve Axel Alonso kovulduktan sonra hakikaten de üretilen işin kalitesinin fırlamasıyla sessizliğe büründüler.

2 Beğeni
1 Beğeni
1 Beğeni