Avengers: Endgame

Bak bak mantığa bak! Neredeyse milyar dolar harcanımş yapımda Benedict’e daha fazla diyalog yazmayalım da alacağı para artmasın diye su tutturmuşlar. Böyle abuk subuk argümanlar sunuluyor şu filmle alakalı. Sonra savununca da fanboy muamelesi görüyorsun. Arkadaş daha izlediği filmde ne yaşandığını bile tam olarak kavrayamamış bir de aklıma geldikçe gülüyorum falan diyor.

3 Beğeni

bu umur abi bayağı bi süre marvıl fanlarından prim kastı, şimdi endgame’in verdiği hayalkırıklığıyla ve snyder’ın justice league’inin gelişi ile beraber biraz da dc fanlarından kasıyor, başarılı

2 Beğeni

Aynen öyle. Rüzgâr ne yöne eserse misali.

3 Beğeni

Geekyapar’ın Flash dizisi yorumlarıyla takipçi topladıktan sonra film beğenmez olması geldi aklıma…

5 Beğeni

Ben o ekibin yorumlarında genel olarak samimi olduğunu düşünüyorum pek çok kanala göre. Bir şeyin fanı oldukları için ya da hayranlarına şirin görünmek için onu övdüklerine denk gelmedim hiç.

Flash inceledikleri dönem dizinin en popüler olduğu zamanlardı mesela ve çatır çatır görmüyorlardı. Aynı dönem Baran Köse’nin inceleme videolarını hatırlıyorum da karaktere hayran olduğu için dizinin tüm eksiklerini görmezden gelip deli gibi övüyordu bir de üstüne.

3 Beğeni

Baranin diziyi eleştirdiği çok yer de vardi ya araliksiz övmüyordu ben dizinin uzun yillardir takipçisiyim baranin videolarini da izlerdim.Beğenmediği yerleri de eleştirirdi.

1 Beğeni

Bu adamın videoları çok kısa ve sevdiğim eserler hakkında da olsa bırakın videoları bitirmeyi, videolarının yarısına bile gelemedim hiç. Videolarına girdikten 10 saniye sonra videoyu kapatasım geliyor.

Geekyapar konusunda @bludger 'ın dediği gibi bana her zaman samimi gelmiş bir ekip. Last Jedi’da ilk önce beğenip sonra insanların yorumlarıyla beğenmemeye başlamaları gibi örnekler var ama onlar da itiraf ediyor zaten bunları. Bir de insanların sevdiği eserlere göre değil kendilerinin sevdileri şeyler hakkında video yaptıklarını düşünüyorum. Bu da samimiyeti arttırıyor.

Baran Köse ise her zaman övmüyor olabilir ama Flash incelemelerinde çok çok kötü olan yerlerini bile beğendiğini hatırlıyorum ben de. Ağır Flash hayranı olmasından dolayıydı. Mesela falanca bir çizgiromana gönderme yapan bölümü oluyordu Flash’ın, ancak bölüme baktığında 1/10 puanda bir bölümdü. O gönderme o kadar hoşuna gidiyordu ki Baran Köse bölümü övdükçe övüyordu fsdsfd

3 Beğeni

Baran Köse’ye göre The Flash’ın ilk sezonu gelmiş geçmiş en iyi süperkahraman dizisi sezonu. Hatta Daredevil’ın 2. sezonunu yerden yere vururken The Flash’ı yere göğe sığdıramadığını hatırlıyorum. The Flash 3. sezona gelince övmeler yavaştan gömmelerle yer değiştirdi tabi.

Ana konu olan Doctor Strange’in baraj tutmasına gelirsek hakkında çok güzel meme’ler yapılıyor ama bu sahneyi gösterip “Doctor Strange çok kötü kullanılmış hikayede bir vasfı yok” tarzı eleştiriler yapmak doğru değil bence. Aynı Doctor Strange, aynı filmde Tony’e malum olasılığın gerçekleştiğini işaret ederek Tony’nin evreni kurtarmasına katalizör olmuştu çünkü.

Tabi bu arkadaş yukarıda bahsettiğim tarzda eleştiri yapsa yine neyse olayı bütçe ayıramayıp diyalog yazmamayla ilişkilendirmiş ve çok garip bir fikir yürütmüş. Bu kadar kalabalık bir filmde söz konusu Doctor Strange olunca bütçe yetmezliği çekip diyalog yazmayıp karakteri baraj tutmakla sınırlandırmalarının mümküniyatı var mı acaba :upside_down_face:

3 Beğeni

baran net ya, çrye yakın olsun gerisi fasa fiso .ss
snyder baran için gelmiş dünyaya

2 Beğeni

BvS inceleme videosunda her an heyecandan bayılacak gibi anlatıyordu zaten.

1 Beğeni

Umur fena değil de bazen sağlam boş atıyor.

1 Beğeni

Puhahaha süper olmuş.

7 Beğeni

MCU’e yapılan Tobey ekleme editleri gördüğüm en iyi meme materyallerinden olabilir.

3 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

Filmde çok bariz verilen bir durum olmasına rağmen ezbere yapılan “Tony bir gecede zamanda yolculuk yapmayı buldu” eleştirilerini biraz olsun azaltır belki.

2 Beğeni

resim

4 Beğeni