Atiye

Diziyi izlemedim ama izleyenlerin ne kadar iyi olduğunu belirtmek için genel olarak “Muhafız’dan iyi” argümanını kullandığı dizinin ne kadar iyi olduğunu tahmin edebiliyorum.

2 Beğeni

Netflix’in yerli dizilerinden daha iyi Kurtlar Vadisi bölümleri var.

1 Beğeni

ETHOS’u bekliyoruz.

1 Beğeni
2 Beğeni

Beren Saat kadar kötü oyuncu, Atiye kadar kötü bir dizi izlememiş olabilirim. Sırf bitirmek için bitirdim. Konusu ilgi çekiciydi aslında. Severek izlediğim The OA, Dark tarzı senaryoya sahip ve Türkiye’de geçen bir dizi olması heyecanlandırıyordu. Ama oyunculuklar ve diyaloglar o kadar kötü ki diziye 2 dakika konsantre olamadım. Sırf nereye nasıl bağlanacak diye zorlaya zorlaya bitirdim. Sezonun sonu kötü bağlanmadı ha. İlk sezon gibi esrarengiz ve ilgi çekiciydi bu sezonun da sonu. Ama bu diyalog ve oyunculuklarla benim hayatımı çekseler ona bile dayanamam ben.

Benden bu kadar. Ancak buraya kadar dayanabildim, 3. sezonu izlemeyi düşünmüyorum. Hakan Muhafız’ı ilk sezonunda bırakmıştım. Atiye 2. sezon Hakan Muhafız’ın ilk sezonundan bile berbat. Bu arada Beren Saatle başladım onla bitireyim. Yav seni kim oyuncu yaptı allah aşkına? Bir insan bu kadar mı oyunculuk yapamaz? Pes yani. Çok kötüydü çok.

Bunu Türkiye’de anlatamazsın kimseye. Çık söyle linçlerler. Anında Aşk-ı Memnu’yu örnek verirler. Bi onu biliyorlar çünkü. Sürekli Bihter’in laf sokma sahnelerini paylaşan Instagram sayfaları sağolsun acayip bir kanı oluştu Beren Saat’in iyi bir oyuncu olduğuna dair. Durup dururken sürekli tt oluyor anasını satayım Twitter’da Beren Saat. Girip bakıyorsun nolmuş lan diye, hep aynı şeyler, “bihter reyiz iyi soktu” , “oo kral” vs vs. Bu kitle acayip bir yere taşıdı Beren Saat’i bizim ülkede.

Bu arada

jxjdjfjdjdjjdjxhsj o kadar mı lan.

2 Beğeni

Vallahi çok daha kötü şeyler yazmıştım dizi hakkında, sonra sildim. Gittim biraz yorumlara bakayım dedim. Ekşide benden de beter gömüyorlar zaten de Youtube’ta diziyi ciddi ciddi beğenenler var. Ama herkes diyalogların kötü olduğunda hemfikir. Benim zayıf noktammış demek ki. Şu an keşfediyorum kendimi. Kötü diyalog duyduğumda delleniyorum. Yav ben günlük hayatta düz Türk dizileri de izliyorum. Hiçbir dizide bu kadar rahatsız olmamışımdır. Ekşide Belçikada yaşayan biri yabancıların büyük ilgisi olduğunu yazmış. Bizim Dark sevdamız gibi mi acaba diye düşündüm. Atiye bilmediğim bir dilde ve bilmediğimiz oyuncularla olsaydı (Bilmediğimiz oyuncularla olması da önemli çünkü Beren Saat Flemenkçe konuşsa bile o pis oyunculuğunun kokusunu alırım) belki beğenirdim. Hakan Muhafızda da aynı sorun vardı. Şu an düşünüyom da o da çok kötüydü ya. Bunun acısı daha taze olduğu için daha kötü gelmiş olabilir.

2 Beğeni

Beren Saat ciddi anlamda çok kötü oyuncu maalesef. En sonunda bunu dile getirenleri gördüm ve çok mutlu oldum. Bulunduğu yapımlardan büyük titizlikle uzak duruyorum.

2 Beğeni