Army of the Dead Cephaneliği 🔫

https://upimager.com/images/2020/02/01/image.png

Zack Snyder’ın uzun yıllar sonra süper kahraman filmleri haricinde çektiği ilk film olan Army of the Dead önümüzdeki dönemde Netflix’te yayınlanıyor olacak. Beyaz perdedeki ilk filmi olan Dawn of the Dead ile zombi çıkışı yapan yönetmen, uzun yıllar sonra tekrar kendini zombilerin kollarına bırakıyor.

4 Beğeni

Gelen bilgilere göre Netflix, oyuncuları pazarlama videoları için stüdyolarına çağırdı. Bu da filmin yakın bir süre içerisinde Netflix’te yayınlanacağı olarak yorumlanıyor.

4 Beğeni

Senenin en iyi aksiyon filmi olabilir.

3 Beğeni

Zack Snyder’ın Army of the Dead için üstlendiği görevler:

• Yapımcı
  • Yönetmen
  • Yazar
  • Görüntü Yönetmeni
  • Kamera Operatörü
4 Beğeni

Dave Baustia, Army of the Dead setinde.

4 Beğeni

Army of the Dead’de oynayan Scott Fowler’ın da karede olduğu bir fotoğraf sosyal medyada yayınlandı. Oyuncu, görseli alıntılayarak “Bir parçası olduğumdan dolayı kutsanmış olduğum bu sahneyi görmeniz için sabırsızlanıyorum,” dedi.

4 Beğeni

Zack ustamı özlemiştim tekrar sahalara dönmesine çok sevindim.Umarım ara vermeden devam eder böyle.

3 Beğeni

Yazım kısmına bulaşmasa iyiydi.

1 Beğeni

AOTD’de bulunan Bly’s Las Vegas - QUARANTINE CENTER referansı geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen canlı canlı yayında ve bazı kliplerde görülüyordu. Logoda aynı zamanda Superman referansı da bulunuyor.

2 Beğeni

Film ekibi için tasarlanan t-shirt.

Junkie XL, filmin müziklerini yaptığını Reddit Ama etkinliğinde doğruladı.

3 Beğeni
2 Beğeni

Ohoooy, ölme eşeğim ölme. En erken 2022 bunun vizyon tarihi ZSJL yüzünden.

1 Beğeni
1 Beğeni

Buna çok fena coşmuştum ama yıllardır ses seda yok ya.

1 Beğeni

E çık artık be, kuruduk

2 Beğeni