Army of the Dead Cephaneli─či ­čöź

Zack SnyderÔÇÖ─▒n uzun y─▒llar sonra s├╝per kahraman filmleri haricinde ├žekti─či ilk film olan Army of the Dead ├Ân├╝m├╝zdeki d├Ânemde NetflixÔÇÖte yay─▒nlan─▒yor olacak. Beyaz perdedeki ilk filmi olan Dawn of the Dead ile zombi ├ž─▒k─▒┼č─▒ yapan y├Ânetmen, uzun y─▒llar sonra tekrar kendini zombilerin kollar─▒na b─▒rak─▒yor.

4 Be─čeni

Gelen bilgilere g├Âre Netflix, oyuncular─▒ pazarlama videolar─▒ i├žin st├╝dyolar─▒na ├ža─č─▒rd─▒. Bu da filmin yak─▒n bir s├╝re i├žerisinde NetflixÔÇÖte yay─▒nlanaca─č─▒ olarak yorumlan─▒yor.

4 Be─čeni

Senenin en iyi aksiyon filmi olabilir.

3 Be─čeni

Zack SnyderÔÇÖ─▒n Army of the Dead i├žin ├╝stlendi─či g├Ârevler:

• Yap─▒mc─▒
  • Y├Ânetmen
  • Yazar
  • G├Âr├╝nt├╝ Y├Ânetmeni
  • Kamera Operat├Âr├╝
4 Be─čeni

Dave Baustia, Army of the Dead setinde.

4 Be─čeni

Army of the DeadÔÇÖde oynayan Scott FowlerÔÇÖ─▒n da karede oldu─ču bir foto─čraf sosyal medyada yay─▒nland─▒. Oyuncu, g├Ârseli al─▒nt─▒layarak ÔÇťBir par├žas─▒ oldu─čumdan dolay─▒ kutsanm─▒┼č oldu─čum bu sahneyi g├Ârmeniz i├žin sab─▒rs─▒zlan─▒yorum,ÔÇŁ dedi.

4 Be─čeni

Zack ustam─▒ ├Âzlemi┼čtim tekrar sahalara d├Ânmesine ├žok sevindim.Umar─▒m ara vermeden devam eder b├Âyle.

3 Be─čeni

Yaz─▒m k─▒sm─▒na bula┼čmasa iyiydi.

1 Be─čeni

AOTDÔÇÖde bulunan BlyÔÇÖs Las Vegas - QUARANTINE CENTER referans─▒ ge├žti─čimiz g├╝nlerde ger├žekle┼čtirilen canl─▒ canl─▒ yay─▒nda ve baz─▒ kliplerde g├Âr├╝l├╝yordu. Logoda ayn─▒ zamanda Superman referans─▒ da bulunuyor.

2 Be─čeni

Film ekibi i├žin tasarlanan t-shirt.

Junkie XL, filmin m├╝ziklerini yapt─▒─č─▒n─▒ Reddit Ama etkinli─činde do─črulad─▒.

3 Be─čeni
2 Be─čeni

Ohoooy, ├Âlme e┼če─čim ├Âlme. En erken 2022 bunun vizyon tarihi ZSJL y├╝z├╝nden.

1 Be─čeni
1 Be─čeni

Buna ├žok fena co┼čmu┼čtum ama y─▒llard─▒r ses seda yok ya.

1 Be─čeni

E ├ž─▒k art─▒k be, kuruduk

2 Be─čeni