Armor Wars

3 Beğeni

Bu diziyi gördüğüm an Sam Rockwell duyurulmasını bekledim ama açıklamadılar. O da mutlaka olacaktır. Konu direkt onunla alakalı çünkü.

3 Beğeni

Justin Hammer olmazsa bu dizi gözümde bitmiştir :d
1449366742091

5 Beğeni

Sırf şu abim için bile izlenir. Karakteri çok tatlı oynamıştı.

1 Beğeni

Endgame’deki war machine zırhını savaşta görememek üzmüştü war machine’e aşık etmişti o zırh. Şimdi felaket mutluyum… hem de ironheart da olacak bunda. Kim bilir daha neler göreceğiz. Mutlaka stark göndermeleriyle de kendini gösterir.

1 Beğeni

Kendi serisi açıklandı ama burada da olacağı söylenmiş miydi? Öyleyse orasını kaçırmışım ben.

1 Beğeni

Kevin Feige resmi olarak söylemedi ama yüzde yüz gibi bi’şey ya.

2 Beğeni

Yani, ayrıyeten hem Ironheart hemde War Machine dizisi yapmalarına hiç gerek yoktu bence. Hawkeye/Kate Bishop ilişkisi gibi tek dizi şeklinde olabilirdi bence.

1 Beğeni

Sanırım aralarında böyle bir ilişki yok. Ama yapabilirler

1 Beğeni

Iron Man 3 çocuğun (adını hatırlayamadım şimdi) hala hikayeye dahil edilmesi planlanıyorsa bu iki diziden biri ile olması da gayet münkün görünüyor.

1 Beğeni

katılsa da hangi rol için katılabilir ki, ironheart duyurusundan sonra bu çocuğu yeni iron man yapıcaklarını zannetmem ama cameo olabilir.

Iron lad olabilir. Oradan Kang’e, oradan Young Avengers’a bağlanabilir. Ama uzun iş biraz. O yola gireceklerini zannetmiyorum.

1 Beğeni

Olası ama bu sefer Kang’ın Reed ve Doom ile soy bağı olmamış olur ve zaten diğer türlü uzun iş

1 Beğeni

Kang farklı isimler ve yüzler kullanıyor ya istese bağlar. Ama olacağını sanmıyorum.

2 Beğeni

Don Cheadle Endgame sonrasında bir aralar Rhodes’un askeri kimliği ile War Machine kimliği arasında gidip geldiği, bu sahip olduğu iki kimliğin yaşattığı ikilemlerin ve zorlukların yansıtıldığı bir yapım için ilk draftlerin yapıldığını sonra bu fikirden vazgeçildiğini söylemişti, keşke görseydik demiştim. Iron-Man 3’te bu konuyu hafif de çıtlatmışlardı aslında.

Bu draftler üzerinden bir hikaye olur umarım, Rhodes’un hakkının verilme zamanı geldi şu evrende yav. Hem devlet görevlisi olan hem de kahraman olmaya çalışan bir asker ve 6 saatlik ekran süresi. Bayağı güzel iş çıkar bence.

3 Beğeni

2 Beğeni

Of of of süper. Bu sene (2021) olduğu gibo 2022 de de 5 dizi + gotg speciel holiday + i’am groot geliyor belki daha sonra what if 2. sezon falan da dahil olur.

3 Beğeni