Aquaman 2

İlk filmin başarısının ardından ikinci film elbette kaçınılmaz bir hal aldı. Aquaman 2 ile ilgili haber ve yorumlarınızı bu başlık altında toplayabilirsiniz.

4 Likes

My parents made me what ı am
a son of the land king of the seas
I am AQUAMAN

Atlantis :heart_eyes: Welcome home

The time has come for atlantis to rise again

1 Like

Well, what could be greater than a king?

2 Likes

A hero. One true king

2 Likes

İkinci filmde nasıl bir villain profili izleyeceğiz merak ediyorum. Black Manta’ya göre Aquaman epey güçlü kalıyor. :thinking:

1. film Black manta ve yüzey sorunlarına yoğunlaşan bir film olabilir.Bir yandan da orm ile arthur ilişkisi işlenir güzel olur

Aquaman 2 ile ilgili haber mi ?
İlk filmi ımaxte izledim. Normal bir salonda izleseydim cidden pişman olurdum. Film tamamen cgi fetişi. Bomm boş…
Aquaman 2 hakkında herhangi bir haber okumak/takip etmek manasız. Birinci tuttu demektir ki daha çok canavar daha çok patlama vs göreceğiz.Popcorn yemek için gidilebilcek film.
Hüü denislerimis kirleniyo hüüü

1 Like

2 gelecek duyuruldu ama tarih belli değil henüz 2021-22 gibi gelir tahminen

4 Likes

İlk filmde Mera - Arthur ikilisinin takım çalışmasını izlemiştik, bu filmde de yine bir başka takım çalışması olabilir belki. The Others bu anlamda güzel fikir. Fakat konu yine villain’e geliyor, güçlü bir isim olursa takım oluşturulması da daha anlamlı olur hikayenin akışında.

Villian konusunda black manta rakip olamıyacak kadar güçsüz fakat bir şekilde uydururlar herhalde.3.filmin tamamen throne of atlantis çizgi romanı uyarlaması olmasını bekliyorum.Hem ona doğru güzel bir geçiş filmi olsun hemde kendi ayakları üzerinde duran bir film.Burada orm arthur ikilisi çok önemli.Orm arthurun generali olarak göreve gelir büyük ihtimal araları düzeldikten sonra ardından zaten ormun o yüzeye olan nefreti günden güne daha da büyüyor ve sonuç throne of atlantis.Tamamen isyan ediyor.
3.film throne of atlantis olursa bir nevi dceunun civil warı niteliğin de olur ki muhteşem bir şey olur

Throne of Atlantis ilk filmde uyarlandı diye düşünmüştüm aslında ama birebir değil tabii.

Tam bir uyarlama değildi ama onun da etkileri vardı.Aquaman ilk filmiyle çok güzel set up kurdu devam filmleri için.İstedikleri yere gidebilirler aslında

1 Like

Wan Eylül ayında yeni bir korku filmine başlayacakmış. Oradaki çekimler bittikten sonra da bu filmin çalışmaları başlar tahminimce.

İkinci filmin 2022’de gösterime gireceğiyle alakalı haberler vardı ama bu takvime göre 2021 sonuna da yetişebilir gibi görünüyor.

Tam haberi aticaktim baktim atilmiş heyecandan ellerim titredi :smiley:
2022 aralik olarak vizyon tarihi açıklanmıştı.Özel efektlerinin de uzun zaman alacağini hesaba katarsak yine güzel bir iş gelecek umuyorum.Hypeeee

1 Like

Su altı efektleri uzun sürüyordur bence. İlk filmin çekimleri de vizyon tarihinden çok uzun bir süre önce tamamlanmıştı. Aradaki süre CGI efektleriyle geçiyor olabilir.

James Wan patlamaları biraz azaltıp plot’a daha çok önem verirse daha iyi olur sanki.

1 Like

İlk filmin plotunda problem yok çok açık ve net bence.Eleştiriler biraz diyaloglardan kaynakliydi diye düşünüyorum.Ona daha da dikkat ediceklerdir devam filminde aşırı bekliyorum filmi.