Ant-Man 3

1 Beğeni
2 Beğeni

Merakla bekliyorum. İnşallah 2 gibi hayal kırıklığına uğratmaz da 1 gibi derli toplu, aksiyonu da tatmin edici bir film olur. Reed’in dönüşü korkutuyor ama senaryoya ellemeyecek galiba.

1 Beğeni

Filmin konusunun ne olacağını bilmiyorum ama şuanlık beklentim cassie langin bir avenger olma yolunda ki macerasını izlemek.Ana karakter cassie olmalı ardından waspın da çok ön planda olmasını istiyorum.

1 Beğeni

Evet. Daha fazla güzel kareografili aksiyon en büyük isteğim.

1 Beğeni

Bu filmin Cassie üzerinden Young Avengers’a odaklanacağını düşünüyorum. Ergen karakterlere bi’şeyler öğretmeye çalışan Scott Lang ile hoş bir dinamik yakalanabilir. Villain olarak ciddi şekilde M.O.D.O.K. bekliyorum. Bir önceki filmde A.I.M ile ilgili concept art’lar vardı. Bir yere kadar düşünmüşler belli ki A.I.M’i. Hakkını vermek için üçüncü filme bırakmak istemiş olabilirler. M.O.D.O.K. her ne kadar önemli bir villain olsa da görünüşü itibariyle mizahi yönde kullanmaya açık bir karakter. Ant-Man filmleri bunun için ideal olabilir.

2 Beğeni

Offf!! Bu harika olabilir. Scott cidden hocalık yapıyor bunlara. Daha bunun Kate Bishop’ı filan da var. Süper olabilir.

Bak yine hype! Eğer böyle olmazsa üzüleceğim.

Hatta final aksiyonunda Young Avengers nanay oluyor, arkadan Avengers theme çalarken New Avengers ilk defa ortaya çıkıyor vs.

1 Beğeni

Ben de Young Avengers’ı Ant Man ve Wasp yönetsin isterdim. Onlar için kullanılabilecek en iyi konum şu anda.

Bunu Iron Man 3’te kullanmışlardı. Oraya bağlanabilir belki.

1 Beğeni

Modok bence de çok iyi villain olabilir bu filme.

1 Beğeni

şu peyton vizyonsuzu hasta falan olsa bari de en azından öylee başka biri geçse yerine, adamda kreatiflik de yok ki derrickson gibi ayrılsın

1 Beğeni

Bir teori vardı. Fantastic Four geçmişte Hank Pym’le ya da kendileri kuantum boyutu üzerinde çalışıp kaza sonucu o boyutta kalıyorlar. Günümüze de Scott gibi kuantum boyutunda dışarıya göre az zaman geçirmiş olarak gelecekler ve oradan güçleri kazanmış olacaklar. Bu teoriden ayrı olarak Kang de bu kuantum boyutuna/şehrine bağlanacak teorileri falan da vardı. Kang Loki dizisinde olacak deniyor. Loki büyük ihtimalle Endgame’deki alternatif evrenin Loki’sini anlatacak. Alternatif evren olayı kuantum boyutuyla ilişkiliydi zaten. Teoriler doğru çıkacak gibi.

2 Beğeni

Woaw bune ya. Astronot olmayan F4 istemiyorum. Bu nası origin.

1 Beğeni

Origin kısmına takılmıyorum ben. F4’un evrende yeni yetme gibi durmaması açısından iyi olur geçmişe bağlanmaları bence. Hank ile ya da küçülme teknolojisi ile alakaları olmasa da (ki zorlama olur çünkü böyle bir olay varsa o boyuttan sadece karısını kurtarmaya çalışmazdı herhalde) geçmişte kuantum boyutuyla uğraşan bir grup bilim insanının kaza sonucu boyutta hapis kalıp güç kazanmış bir şekilde kısa yoldan günümüze gelmiş olmaları iyi olurdu. Kuantum şehriyle ilgili concept artlar vardı. Bu boyutta orada yaşamışlar diye bağlanabilir. Bu filmde de bu şehri görebiliriz. Bizimkiler sayesinde de dünyaya geri dönerler. Bence evrenin şu anki durumu açısından böyle dahil olmaları iyi olur. Tek sıkıntı olan şey, böyle bir hikayede F4’le Doctor Doom arasında bir ilişki olması zor ama o kadar da önemli değil.

5 Beğeni
5 Beğeni
2 Beğeni
1 Beğeni
2 Beğeni

İlk 2 filmi de başarılı bulurum hatta 2.film mcu da en çok güldüğüm ve keyif aldığım filmler arasına girebilir.Bu serinin kendine has bir tarzı var ve diğer mcu filmlerinden çok güzel sıyrılıyor.3.filmde artık daha fantastik şeyler bekliyorum

2 Beğeni