Anime & Manga Cafe 🍶

Amon’dan daha iyi bir villain gelmese bile dizi karakter gelişimi bakımından konuyu kendi nezdinde çok olgun ve ilginç noktalara çekmeyi başarıyor. The Legend of Korra’ya kızdığım birçok nokta olsa da deneyim etmesi çok zevkli bir eserdi.

1 Beğeni

orası öyle canım,hele 80’lik Toph ninemiz muhteşem ya,ana seriden daha da sevdim yaşlı halini

1 Beğeni

ajksbgfklngsfknfklfnklf olum birisi acilen en büyük betanın kendisi olduğunu söylesin hüseyine

Ayı adam…

Olum öyle bir betasın ki sadece benim taktiğimle bana cevap veriyorsun. B-E-T-A-L-I-K

“Hayıy sen ühühühhü”

:pepe: :pepe:

@Plague_Doctor buz dolabından gözyaşlarını çıkardım soğuk soğuk içeceğim.

7 Beğeni

Zazazaza bendeki anime bilgisi o kadar fazla ki utanma aşamasına geçtim. Siz hala “bunda kan var aman çok karanlık vuuuvvv yetişinlik” ayakları çekin.

1 Beğeni

o zaman alkış sevgili ayı sana kjdkjd

1 Beğeni

1 Beğeni

Gene bana bulaşmak için ekip olunmuş. Ben tek siz hepiniz :DD hadi iki üç kişi daha ithal edin de eliniz güçlensin.

1 Beğeni

tavuk döner güzel bir şeydir,hatırlatırım

değildir mi dedik?

Okuyun la şu yazdıklarımı.

Amon dışında kaliteli villain yok diyorlar genelde ama bence Unalaq dışındaki tüm villain’lar iyiydi.
Özellikle Zaheer baya akılda kalıcı bir villain.
İlk sezon’da bu politik konuyu ve Amon’u iyice derinleştirme imkanları varken sadece politik soslu bir sezon yapmakla yetindiler bence. Ama en zevkli sezondu yine de.
Korra güzel dizi.

3 Beğeni

Zaheer düşünce yapısı olarak, motivasyonu olarak aslında çok sağlam villain fakat karakteri yemiyorsun bi türlü. Daha ilk çıktığı sahnede bile adam iki dakika da master airbender oluyor. Hadi lan ordan diyorsun. Sanki 40 yıllık airbender mış gibi uçuyor falan. Bu tür olaylar çok fazla olunca da kopuyorsun artık karakterden.

3 Beğeni

David Production’dan yeni spor serisi, kış sezonunda çıkış yapması planlanıyor.

1 Beğeni

Dün görmüştüm bunun fragmanını, Haikyuu havası var gibi.

Saltanat 1 hafta sürdü.

2 Beğeni

Gintama :cool:

2 Beğeni

Oregairu’yu bir gün içinde bitirdim. Iroha dururken çekilen işkenceleri anlayamadım.

Vinland Saga manga spoiler.

AC Valhalla ile aynı evren adadafasfassagsagsa

1 Beğeni