Anime & Manga Cafe 🍶

O bölüm sonunda yer alan diğer bölüm tanıtımları hakkında o kadar haklısın ki :grinning: Ne spoilerlar verildi,dışardan biri söylese bir daha onunla konuşmazsın :grinning:

2 Beğeni

Vaay saygı duydum. “Biz twistimize değil hikayemize güveniyoruz, (ühühü süpöyiler yedim ühühü) tarzı betalar bizden uzak dursun” hareketleri bunlar

1 Beğeni

Yine saçmaladın Hüseyin bravo…

1 Beğeni

Şu anime filmleri Japonya’da vizyona girdikten sonra dijitale kaç ay sonra düşüyor ? Tam bir sayısı var mı bunun ?

Anime film izlemekten soğudum abi, mesela atıyorum Amerikan filmleri vizyona girdikten 2,5 ay sonra tam teşekküllü olarak dijitale düşüyor, hiç şaşmaz bu rakam nerdeyse. Japonlarda niye dijitale düşme süresi bu kadar uzun ?

Mesela aklıma gelmişken örneklendireyim, Kimetsu no Yaiba’nın filmi Ekim’de çıkıyor. Şimdi kaç ay sürecek bu filmin Eng Sub yemesi ? Tahminen 6 ay falan heralde.

1 Beğeni

Japonlar öyle konosuba filmini bilmem kaç ay sonra anca izleyebilmiştim.

Eğer “Japonlar böyle cevabını kabul etmiyorum, bana mantıklı bir açıklama getir” diyorsan

Ben bu mangayı bildim bileli japonlardan mantıklı açıklama beklemiyorum

2 Beğeni

Ben böyle biliyorum

2 Beğeni

6 ay film mi beklenir anasını…biz Avrupa filmlerini 2,5 ayda iyi izliyormuşuz da haberimiz yokmuş. Anime izlemek insanı bazen yoruyor…

1 Beğeni

Yahariore, oregairu neyse ne işte onun son bölümü ile ilgili bir şey diyeceğim. Lan ne uzattınız yaa

1 Beğeni

ISLANDIM

Arkasından öldü demişlerdi şimdi desinler ki “kral geri döndü.”

2 Beğeni
1 Beğeni

Çok mutluyum şu an.

Sword art online’dan bahsederken ilk 14 bölüm güzel sonrası meh deriz ya? İşte o 14 bölüm tek bir kitaptan uyarlamaydı. Aynı yazarın daha sonra sao hikayesini kat kat işlediği(bildiğin her kitap 1 ya da 2 kat) sword art online progressive serisinin anime uyarlaması geliyor:

İçine etmezlerse çooooook güzel olacak.

2 Beğeni

Bu SAO’nun ekmeğini iyi yediler he.

Valla he. Tam onu diyecektim. Kaçıncı Spin off bu.

2 Beğeni

Ekmeğini iyi yediler ona katılıyorum ama şu silahlı spinoff hariç (izlemedim) bir spinoffu yok aslında. Şimdiye kadarki animeler normal ana seriydi onun dışında. Saonun yazarı ilk kitabı karakter sınırı olan bir yarışmaya yazıyor ondan sao 1 kitapta(ya da animede 14 bölümde) bitiyor, yarışmanın ödülü olarak da kitabını basıyorlar adamın. Adam da aceleye geldi hazır meşhur olmuşken progressive adı altında ilk kitabın içeriğini adam akıllı yazayım diyor, tamamen canon ve baya güzel.

1 Beğeni

Bu iyi haber aslında çıkınca bakarım.

Mangası da var sao progressive’in, LN kadar güzel değil ama hala zevkli baya okumak istersen.

1 Beğeni

Jujutsu Kaisen’in ilk bölümü sızmış.

Oh be ertelenmedi.

Fairy Tail: 100 Years Quest de Hiro reisim sürekli ship ship diye bağıran fanlara göz kırpmış.

Çakkaaaaaaal.

Reisim bu adam benim ya. Serilerini fanboyu falan olmam ama bu adamın fanboyuyum.

Ben bu herifi şöyle hayal ediyorum

“Abi fanlar çok ship istityor”

Bu da böyle sigarasından bir fırt çekip atıyor ve “Yaz kızım edo ya geri dönecekler oradaki hallerinin de çocukları olmuş” Başka bir sigara yakıyor. “Oldu mu birader?”

“Oldu abi”

“İyi, lan çizer daha çok meme çiz, sonrada biz fairy tail iz diye bağracaklar. Bana da eski sayıların fotokopisini getirin Eden’s Zero ya koyacağım”

“Abi ayıp olmuyor mu ama aynı kareler?”

“Koyacağım dedim lan tatava yapma”

Tipi yiyor bana göre, bunları der hani.

1 Beğeni