Anime & Manga Cafe ­čŹÂ

Sessizli─čiyle ├╝nl├╝ anime manga konu┼čmama ba┼čl─▒─č─▒ kald─▒─č─▒ yerden devam ediyor.

Kim demi┼č?

Buras─▒ bozuk :rofl:

:roll_eyes:

Sa

1 Be─čeni

As.

1 Be─čeni

Berzerk, Overlord ve Goblin SlayerÔÇÖdan sonra yeni giri┼č yapt─▒─č─▒m anime evrenini salaca─č─▒m san─▒r─▒m. Overlord ve GS devam etti─či s├╝rece onlar─▒ izlerim art─▒k LUL

Netflix baki iyi he. Her yer kasl─▒ herif :heart_eyes:

1 Be─čeni

giphy

2 Be─čeni

Kimetsu no Yaiba ├žok ho┼č gidiyor ya. Var m─▒d─▒r izleyen, az konu┼čal─▒m hem belki sessizlik bozulur.

@Hitori_Ookami ve @AyiReisÔÇÖun uzmanl─▒k alan─▒ gibi.

─░zlemedim daha abey

Ben takip ediyorum, g├╝zel seri de herkesin abartt─▒─č─▒ kadar co┼čamad─▒m. Seri i├žerisindeki k─▒l─▒├ž d├Âv├╝┼čleri, vsler falan baya ho┼č, ufotable animasyon kalitesini konu┼čturuyor yine. Bunun haricinde yine karakter tasar─▒mlar─▒ g├╝zel. Peki sen neden memnun de─čilsin diyeceksen tempo sorunu derim. Bazen seri fazla h─▒zl─▒ bazen de yava┼č ilerliyor. Ayr─▒ca serinin komedisi ho┼čuma gitmedi, sanki seni g├╝lmeye zorlarm─▒┼č gibi bir komedisi var, bu tabi tamamen ki┼čisel bir tercih, belki serinin komedi jargonu sizin ho┼čuna gider, bir ele┼čtiri olarak alg─▒lamay─▒n o y├╝zden. He bir de son olarak ben TanjiroÔÇÖnun karekter geli┼čimini tam yediremediklerini d├╝┼č├╝n├╝yorum, normal bir k├Âyl├╝ ├žocu─čundan iblis avc─▒s─▒na d├Ân├╝┼č├╝m├╝ fazla h─▒zl─▒ ve keskin oldu, arada o kadar b├╝y├╝k bir zaman atlamas─▒na gerek yoktu diye d├╝┼č├╝n├╝yorum, seri i├žerisinde k─▒l─▒├ž sanatlar─▒nda ustala┼čmas─▒n─▒ uzun bir zaman dilimine yayarak yedirebilirlerdi diye d├╝┼č├╝n├╝yorum.

Mizah unsurlar─▒nda sana kat─▒l─▒yorum ama ben TanjiroÔÇÖnun geli┼čimini yedim ya, daha do─črusu TanjiroÔÇÖnun eski ya┼čam─▒ hakk─▒nda fazla bilgimiz olmad─▒─č─▒ndan bana hep o sa─člaml─▒kta bi ├žocuk gibi geldi. E─čitimi tamamen fizikseldi yani benim kafamda ama okuyunca sana da hak verdim 2 b├Âl├╝mde ailesi i├žin odun satan ├žocuktan k├Ây k├Ây iblis kellesi u├žuran ki┼čiye ge├ži┼č h─▒zl─▒ olmu┼č olabilir. Bir de bana kal─▒rsa ┼ču an o kadar g├╝├žl├╝ olmad─▒─č─▒n─▒ bize g├Âsterecek bir rakip ya da dost g├Ârsek ├žok ho┼č olur.

1 Be─čeni
1 Be─čeni

Arkada┼člar benim bir sorum olacak ghost in the Shell stand alone comlex 2.sezonunu izleyebilecegim yada farkl─▒ yollarla edinebilecegim bir yer var m─▒d─▒r?
Hi├ž bir yer de bulamad─▒m buldu─čum yerlerde de ─░ngilizce dublajl─▒ ben orijinal dil ar─▒yorum e─čer bilen biri varsa bana ├Âzelden mesaj atabilir mi