Animasyon Loncası

Evet, tutamadım kendimi.

12 Likes

İlk haber benden gelsin o zaman

Warner Bros. bünyesindeki WarnerMedia’nın bu yılın sonunda açacağı yeni dijital platform, televizyon dünyasının kült yapımlarından Gremlins’i animasyon formatında televizyona uyarlamaya hazırlanıyor.

Televizyon dünyasında kıran kırana devam eden Streaming yarışına bir yerinden dahil olmak isteyen WarnerMedia, başlangıç projesini bulmuş gibi gözüküyor. Warner Bros. ve HBO gibi dev kuruluşları bünyesinde barındıran WarnerMedia, bu yıl sonunda açacağı streaming servisi için hazırladığı ilk orijinal yapım, Variety’nin haberine göre başında Steven Spielberg’ün kurucusu olduğu Amblin Television tarafından hazırlanacak animasyon Gremlins dizisi.

Joe Dante imzalı 1984 yapımı korku/komedi filmi Gremlins, babası tarafından kendisine hediye edilen Gizmo isimli bir Gremlin’in etrafa saçtığı dehşetle başa çıkmaya çalışan küçük bir çocuğun yaşadıklarını anlatıyor. Gayet tatlı ve sevimli gözükmesine rağmen gece beslenmeye kalktıklarında ya da suyla temas ettiklerinde vahşi birer katile dönüşen Gremlinler, ilk filmin yakaladığı başarıdan sonra 1990 yılında bir devam filmiyle tekrar beyaz perdeye gelmişti. Yıllar sonra dizi olarak geri dönecek sevimli ve korkunç canavarlar, bu iki filmin sonrasında yaşanan olayları anlatmak yerine. bizleri hikayenin öncesine götürerek Mr. Wing’in, gençlik yıllarında Gizmo ile yaşadıklarını anlatacak.

Gotham ve Once Upon A Time’ın senaristi Tze Chun’un , senaryosunu yazıp yapımcılığını üstleneceği yapım için gözüken en erken tarih 2020.

1 Like

Ben bunu izlerim

2 Likes
2 Likes

Batman: Hush’tan ilk görüntü yayınlandı.

2 Likes

Bu nedir? :slightly_smiling_face:

Batman: Hush’ın animasyon uyarlaması geliyor da. İlk görüntü yayınlanmış. :smiley:

1 Like

1 Like
1 Like
1 Like

Elsie Fisher’ın yeni filmi. Onun için izleyeceğim. Tabii Addams yani bir de. Allahın emri. :slightly_smiling_face:

1 Like

Yeni Scooby Doo animasyonunu merakla bekliyorum, çok sayıda karakterin aynı filmde yer alması gayet güzel.

2 Likes
1 Like