Amazon Prime Video Ormanlar─▒ ­čî┤

Bay─▒l─▒yorum ben bu diziye ya.├çok iyi bence ve amazon ald─▒ktan sonra dedi─čin gibi efektler co┼čtu zaten iyi buluyodum ama film seviyesine geldi nerdeyse.

Bence de

2 Be─čeni

1 ay denemeden sonra iptal edilebiliyor mu? Be─čenmezsem para ├Âdemeyeyim.

1 Be─čeni

Ya kaliteli i├žerikleri oldu─ču i├žin be─čenmen y├╝ksek ama ├žok az i├žerik var. Bir de netflix ilk zamanlar gibi lisans konusunda s─▒k─▒nt─▒lar var. ─░├žerikleri ├Ânemli b├Âl├╝m├╝n de t├╝rk├že altyaz─▒ var ama maalesef ├Ânemli bir b├Âl├╝m├╝n de dublaj yok. Bu

Bence ├Âyle ├žok ├žok az i├žerikte yok hani. Bana da ba┼čta ├žok az gibi gelmi┼čti ama haklar─▒n─▒ sat─▒n ald─▒─č─▒ ├žok kaliteli diziler var. Ne izleyece─čini bilen adam i├žin neresinden baksan 15-18 kaliteli dizi var ┼čuan.

1 Be─čeni

Elbette, iptal edilmez olur mu hi├ž.

2 Be─čeni

Halihaz─▒rda eskilerden de okkal─▒ diziler var platformda.

1 Be─čeni

Hesab─▒m─▒ kitlemi┼č amazon.

Ne yapabilirim bilen var m─▒?

Hi├žbir ┼čekilde giremiyorum benden ├Âdeme almaya devam edecek mi bu? Yar─▒n bankay─▒ aray─▒p hemen iptal edece─čim bu ne lan?

1 Be─čeni

M├╝┼čteri hizmetleri ile ileti┼čime ge├žtin mi ?

1 Be─čeni

https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html

1 Be─čeni

Ge├žemiyom ki, onun i├žin hesab─▒ma girmem gerek ama hesab─▒m kitli ve giremiyorum

1 Be─čeni

Hesab─▒m > Giri┼č yapma ve g├╝venlik ├╝zerinden ba─članman laz─▒m diye biliyorum.

1 Be─čeni

Denedim orayada giri┼č yapmam─▒ istiyor

1 Be─čeni

┼×ifreni girdi─činde seni helpdeskÔÇÖe atm─▒yor mu? Atmas─▒ laz─▒m.

1 Be─čeni

atm─▒yor. hesab─▒n─▒z─▒ kitledik m├╝┼čteri hizmetleri ile ileti┼čime ge├žin diyorlar sonrada m├╝┼čteri hizmetleri i├žin giri┼č yapmam─▒ istiyorlar.

1 Be─čeni

─░stersen bana ├Âzelden kay─▒t oldu─čun elektronik posta adresini ilet, seninle ileti┼čime ge├žmelerini sa─člayay─▒m.

1 Be─čeni

Hac─▒ yar─▒n (0850) 390 21 53 ┼ču numaray─▒ arayaca─č─▒m. Olmazsa dedi─čini yapar─▒z sa─č olas─▒n.

1 Be─čeni