Amazon Prime Video Ormanlar─▒ ­čî┤

AmazonÔÇÖun T├╝rkiyeÔÇÖye geli┼činin ├╝zerinden yakla┼č─▒k iki y─▒l ge├žtikten sonra AmazonÔÇÖun yay─▒n servisi olan Amazon Prime, ├Âzg├╝n ve telif haklar─▒na sahip oldu─ču i├žerikleri ile T├╝rkiyeÔÇÖde! ─░lk 30 g├╝n ├╝cretsiz deneme s├╝resine sahip servis i├žin ayl─▒k abonelik ├╝creti yaln─▒zca Ôé║7,90!

Servisi kullanmak i├žin hemen ├╝cretsiz bir Amazon hesab─▒ edinin ve https://www.primevideo.com/ adresinden i├žeriklere eri┼čin.

Bu tart─▒┼čma alt─▒nda Amazon Prime i├žeriklerini de payla┼čabilirsiniz.

Windows 10 veya Windows 10X i├žin Amazon Prime VideoÔÇÖyu edinin:

Android i├žin Amazon Prime VideoÔÇÖyu edinin:

iOS veya iPadOS i├žin Amazon Prime VideoÔÇÖyu edinin:

2 Be─čeni

Forumda da konusu ge├žen merak edilen noktalar vard─▒, r├Âportajdan al─▒nt─▒ ekliyorum.

Mevcut ├╝yeliklerin durumu:

Fiyat tan─▒t─▒m i├žin mi devam edecek mi konusu:

6 Be─čeni

Amazon prime aboneli─či ald─▒m. ┼ču ana The Expanse ile Jack Ryan izliyorum. ┼×u anal─▒k ─░├žerik say─▒s─▒ az olmas─▒ ile birlikte esas sorunlar i├žerikler de Dublaj az olmas─▒ (benim gibi ingilizce bilmeyip de dizi izlerken ba┼čka ┼čeyler ile ilgilenler i├žin b├╝y├╝k s─▒k─▒nt─▒.)ve altyaz─▒lar─▒ a├ž─▒ld─▒ktan sonra ge├ž gelmesi.

https://twitter.com/PrimeVideo_TR?s=09
Prime video t├╝rkiye hesap.

─░├žerik konusunda s─▒k─▒nt─▒ var cidden. Ama s─▒rf Twitch Prime ile amorti ediyor kendini. Bu arada bence esas hedefleri insanlar─▒ buraya abone edip, e-ticaret taraf─▒ndaki f─▒rsatlar─▒ ├Ân plana ├ž─▒kar─▒p o taraf─▒ g├╝├žlendirmek

1 Be─čeni

Sitenin tasar─▒m─▒ o kadar k├Ât├╝ ve kullan─▒┼čs─▒z ki. Paras─▒n─▒ verip korsan sitede izlemek kula─ča ho┼č geliyor.

├çal─▒┼čanlara birka├ž tane korsan dizi-film sitesini g├Âstermek laz─▒m bu nas─▒l aray├╝z?

2 Be─čeni

Prime Video for Windows ile kullan─▒yorum ben, pek bir ┼čikayetim yok a├ž─▒k├žas─▒.

o ne be?

Olum git ya. NetflixÔÇÖten g─▒na gelmi┼čti bana. Ordan burdan otomatik oynayan videolar, durup dururken b├╝y├╝yen mini ekranlar, dizinin adam ak─▒ll─▒ b├Âl├╝m listesine gitmek i├žin binbir u─čra┼č, durduk yere videonun kalitesinin d├╝┼čmesiÔÇŽAmazon o kadar sade ve soft geldi ki NetflixÔÇÖten sonra anlatamam. Ak─▒yor resmen. NetflixÔÇÖin ├žok ciddi aray├╝z geli┼čimine ihtiyac─▒ var.

1 Be─čeni

Olum sen bana muhaliflik konusunda master yapmaya m─▒ ├žal─▒┼č─▒yon? Bana ne netflix den amazon un ki de k├Ât├╝. Ya┼čas─▒n korsan dizi-film siteleri.

1 Be─čeni

Korsan falan filanÔÇŽvasat herif seni

3 Be─čeni

korsan m─▒ ├Âv├╝yom? korsan sitenin aray├╝z├╝n├╝ ├Âv├╝yorum. Anla bir ├Ânce visit hiyifÔÇŽ

1 Be─čeni
2 Be─čeni

E onu ayarlayabiliyorsun zaten

1 Be─čeni

Bug├╝n Utopia Dizisi yay─▒nlayacakt─▒. Bir bakt─▒m T├╝rkiye kato─člu da Yok. Madem ├ž─▒kt─▒─č─▒ gibi bu diziler koymayacaks─▒n─▒z hi├ž ├╝ye olmas─▒ insanlar.

1 Be─čeni

B├╝y├╝k ihtimalle bir aksilik olmu┼čtur, y├╝klerler yak─▒nda. ├ç├╝nk├╝ T├╝rk├že altyaz─▒ koymu┼člar ve amazon.com 'dan utopia yaz─▒p watch now butonuna bas─▒nca izleyebiliyorum ┼ču an. Ama prime videoÔÇÖda a├ž─▒lm─▒yor dedi─čin gibi. Hatta linki de b─▒rakay─▒m. Utopia s01

1 Be─čeni

The tales from loop izliyorum garip bir┼čey denemi┼čler fena de─čil.

1 Be─čeni
1 Be─čeni

S├╝per duruyor ya. Piyasadaki en underrated dizilerden olabilir. Amazon diziyi ald─▒─č─▒ndan beri ├žok para d├Âkt├╝ buna. Film efektleri gibi resmen.

2 Be─čeni