Agents of S.H.I.E.L.D. Parkı!

HAHA EN ÖNEMLİ BAŞLIĞI BEN AÇTIM!

SIKA SIKA İLERLEYİN!

giphy

3 Beğeni

Yeni sezon posteri.

1 Beğeni

2 Beğeni

Tüm medya sektörü en sevdiğim renk paletini her yere bulamakta anlaşmışlar mı acaba!!?!

Bu dizinin yeri çok ayrı bende. Dizi gözümün önünde büyüdü, her karakteri en az bir kez değişim yaşadı. Çok az bütçelerle çok heyecanlı sahneleri de verdi, evrenden dışlandı yine de onlara lütuf verilen zerre bilgiyi rotaya koyup 1 büyük sezon çektikleri de oldu. Son sezon da bi dalgalar oldu bütçeleri iyice azaldı koridor göstererek uzaya falan gittiler o bir yere bağlandı mı hatırlayamıyorum son bölümlerini de izlemedim galiba, şimdi unutulmuş gitmiş. Bir zamanlar yıldızlarda olmak isteyen dizi şimdi sadece oyunda kalmaya çalışıyor, başlığı görünce bi efkarlandım :’)

2 Beğeni

MCU ile daha iç içe olsa çok farklı noktalara gelebilirdi bu dizi, üzüldüğüm bir husus bu. İlk başta böyleydi de sonradan mı değişti, halen merak ettiğim bir sorudur bu. İlk bölümü Whedon’ın çekmesi, Winter Soldier ile koordine ilerleyen sezon gibi faktörler hep bu izlenimi vermişti.

2 Beğeni

Dizinin mcu’dan kopması çok kötü oldu ya, özellikle son sezonlarda zorlama hikayeler izledik biraz. Amaçsız kaldılar sanki. Yine izlemeye devam ediyoruz ama potansiyeli çok daha yüksekti dizinin. Mcu’ya sıçrayan karakterler bile görebilirdik.

4 Beğeni

4

2 Beğeni

resmini görünce aklıma geldi. dünya bir ara fitz’in hatrına dönüyordu. coulson’ın yeri ayrı tabii ama fitz bambaşka bir karakter

3 Beğeni
4 Beğeni

İlah mısın, silah mı…

4 Beğeni

image0

3 Beğeni

Ben bekar ölmeye karar verdim. En temizi.

1 Beğeni

Yeni sezonu büyük heyecanla bekleyebilirdim. 5. Sezon hayal kırıklığıydı benim gözümde. Yine de 5. Sezonu telafi etmek için 13 bölümlük bir sezon geliyor. Tek istediğim bu diziyi iyi hatırlamak. Ve iyi hatırlamak için iyi bitmesi de gerekiyor.

3 Beğeni

İlk 4 sezon süper 5 ise SHIELD standartlarının 2 tık altında sadece. Tüm sorun bundan ibaret.
Edit: Gerçi 5. Sezondan bile aklıma kazınmış min 5 sekans ve 5 süper bölüm çıkar. Fitz & Hunter bölümleri ve Fitz’in hapis sekansları :heart:

1 Beğeni

2 Beğeni

3

2 Beğeni