A L I E N Gemisi ☠

Alien çalışmalarına FX Networks’te başlandı. Klasik film serisinden uyarlanan ilk televizyon dizisi Fargo ve Legion’un yaratıcısı Noah Hawley tarafından hazırlanacak. Çok da uzak olmayan bir gelecekte, Dünya’da geçen korku dolu bir gerilim yolculuğuna hazırlanın.

4 Beğeni

Çok çok eski bir proje bu ya. Dönüp dolaşıp, bir kaç ayda bir acaba yeni bir gelişme var mı diye haberlere bakardım ama tık yoktu. Sonunda hayat bulması çok iyi oldu. Ama keşke Disney+ da yer alsaydı, malum iyi para döküyorlar. Neyse artık FX’te bakacağız yolumuza. Gerçi şu “dünyada geçecek” lafı baya bir düşündürtüyor insanı. Kulağa tamamen prodüksiyondan kaçınma hamlesi gibi geliyor fakat inşallah yanılırım. Uzayda geçmeyen Alien dizisi ne mana anlamış değilim.

Şimdi garip olan bir durum daha var, bundan yaklaşık 3-4 sene evvel live action projesinin yanı sıra birde Hulu’da yayınlanacak bir R-Rated, 3D formatında, korku türünde bir Alien animasyonu duyurulmuştu. Hatta Reddit’te bu animasyonun 45 saniyelik bir teaser’ı sızmıştı. Süper de görünüyordu. Fakat o gün bu gündür projeden ve Hulu’dan hiçbir ses çıkmadı hala. Acaba akıbeti noldu o animasyonun çok merak ediyorum. Çok yükselmiştim. Diziden daha çok hatta.

2 Beğeni

Dünya da geçiyor olması acaba Terminator kafası da Bir hikaye yapacaklar diye düşünmüyor değilim.